NEZHA (ALIANCA): судно під прапором Камеруну доставило в окупований Севастополь вантаж з Туреччини


NEZHA, добре відома нам як ALIANCA, судно, що здійснює регулярні незаконні суднозаходження в закриті порти окупованого Криму, знов прийшла в Севастополь з вантажом будівельних сумішей з турецького порту Чанаккале.

NEZHA (ex-name ALIANCA, IMO: 7392593, MMSI: 613003579, Call Sign: TJMC35, Flag: Cameroon [CM]) завантажувалось будівельними сумішами в турецькому порту Чанаккале 31.12.2019-03.01.2020.

3 січня завантажене судно NEZHA (ALIANCA) вийшло з Чанаккале в напрямі Босфору, вказавши порт призначення Кавказ.

Ввечері 04.01.2020 NEZHA (ALIANCA) пройшла Босфор.

05.01.2020 в Чорному морі NEZHA (ALIANCA) вимкнула AIS.

07.01.2020 судно NEZHA (ALIANCA) з’явилось на якірній стоянці закритого порту Севастополь.

AIS порушника залишається вимкненим.

Ввечері 09.01.2020 NEZHA (ALIANCA) зайшла в Севастопольську бухту і була ошвартована для розвантаження до причалу стівідорної компанії “Авліта” (“Авал”).

Для ідентифікації NEZHA (ALIANCA) ми взяли фото зі сторінки судна на порталі МарінТрафік. На скріншоті з відеокамери за осадкою судна видно, що воно зайшло в Севастопольську бухту завантаженим.

Матеріали розслідувальської групи SeaKrime, в яких зафіксовано незаконні суднозаходження NEZHA (ALIANCA) в закриті порти окупованого Криму:

Отже, судно NEZHA (ALIANCA) під прапором Камеруну знов порушило Державний кордон України, здійснивши незаконне суднозаходження в закритий український порт Севастополь, захоплений російськими загарбниками. Крім того, рейс судна з вантажом будівельних сумішей з турецького порту Чанаккале порушує Циркуляр №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Туреччини, яким заборонено торгівельне морське сполучення з окупованим Кримом.

UPD 12.01.2020

NEZHA (ALIANCA) вийшло з Севастопольської бухти 12.01.2020 після розвантаження на причалі стівідорної компанії “Авліта” (“Авал”) будівельних сумішей, доставлених з турецького порту Чанаккале.

Для ідентифікації було взято фото зі сторінки NEZHA (ALIANCA) на порталі МарінТрафік.

AIS порушника NEZHA (ALIANCA) залишається вимкненим з 5 січня 2020.

Капітан NEZHA (ALIANCA) для приховування незаконного суднозаходження в закритий український порт Севастополь не тільки вимикав судновий транспондер, але й прикривав назву судна на кормі ганчіркою.

UPD 16.01.2020

ALIANCA, яку тепер звати NEZHA (IMO: 7392593) йде в турецький порт Ізміт прямо з закритого українського порту Севастополь, куди порушник доставив вантаж будівельних сумішей з іншого турецького порту – Чанаккале. Це не тільки порушення Державного кордону України, але й циркуляра, яким владою Туреччини заборонено пряме морське сполучення з окупованим Кримом.

Ми повідомили про це Посольство України в Анкарі.

UPD 18.01.2020

ALIANCA (NEZHA) вранці 17 січня стала до причалу в турецькому порту KORFEZ в Мармуровому морі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *