Хто наживається на війні?


Пройшло уже 6 місяців з дня зміни головнокомадувача в Україні. Питання про закінчення війни, як вважає Володимир Зеленський, потрібно задавати саме головнокомандувачу України.

Про це він сказав під час дебатів на НСК “Олімпійський”.

“Що стосується головнокомандувача, пан Порошенко, зараз війна. Ви вибачте, будь ласка, але Ви мені ставите такі питання, на які Ви повинні відповідати: чому війна досі не закінчилася. Ось такий Ви головнокомандувач. Дуже дякую Вам за все, що Ви зробили”, – наголосив Зеленський.

Факт – війна триває, Україна несе непоправні втрати.

Щомісячний таймлайн втрат веде видання Новинарня. Як видно з інфографіки, впродовж останніх пів року втрати захисників України не припинялись. А з часу початку так званого розведення, втрати лише посилились.

Важливим є і те, скільки сантиметрів української території ми повернули за час, який пройшов від виборів, скільки населених пунктів і українців звільнили від російського окупанта та найнятих ним бойовиків. Наразі українська армія лише залишає відвойовані території, залишає укріплення і проукраїнське населення, збільшуючи “сіру зону”. При цьому, як бачимо, втрати не зменшуються.

То може вже прийшов час Зеленському визнати, що він помилявся і насправді ключі від миру знаходяться в руках росії – країни агресора? Може вже час визнати, що російський агресор не хоче миру? Може вже варто припинити переконувати український народ, що піддаючись агресору, задобрюючи агресора можна його перемогти?

Зважаючи на всі проби, які Зеленський проводить граючись з життям людей, і відсутність результату, може вже варто зізнатись, що це російський агресор вбиває наших захисників і мирних людей.

Це російський агресор і найняті ним бойовики захоплюють українські міста і села.

Це російську федерацію терба питати, коли закінчиться війна. А, усвідомлюючи, що це питання риторичне, не давати безпідставних обіцянок про закінчення війни в односторонньому порядку.

А продовжити курс на зміцнення обороноздатності України і відвойовування наших територій та виведення усіх незаконних збройних формувань, російських окупаційних військ, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України та відновлення повного контролю України на окупованих територіях.

Україна – не сцена для експериментів.

Війна – не спектакль, який можна переграти.

В реальності не можна оживити бійця, який загинув від куль російського агресора, так як це можна було б зробити у сценарії спекталю.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *