ЯК ПІДТРИМАТИ ЦЕНТР “МИРОТВОРЕЦЬ”?


Центр «Миротворець» є незалежною, недержавною організацією, яка створена групою вчених, правників, журналістів, викладачів, військових і спеціалістів з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку. Центр не фінансується жодною державною чи недержавною організацією, не належить до будь-якої урядової структури. Фінансування діяльності Центру з самого початку його заснування здійснювалося за власні кошти його співробітників та волонтерів з різних країн світу.

Якщо у Вас виникло бажання і є можливості, існує кілька варіантів фінансово підтримати діяльність та подальший розвиток Центру “Миротворець”, а саме:

Криптовалюта:

шляхом перерахування біткоїнів на цей гаманець:

bitcoin:
16isQMNsnVn15kbJwzUHXPgiGKvrj7EFQk

Миротворець IDentigraF Myrotvorets News Радіо «Миротворець» Ukraine NOW® Наш захист SeaKrime® Ordilo

Donate to Myrotvorets

61 коментар до “ЯК ПІДТРИМАТИ ЦЕНТР “МИРОТВОРЕЦЬ”?

 1. Ви правильно робите шо задля справедливості здаєте зрадників правоохоронним органам.

 2. С 2008 года я веду неравную борьбу с тоталитарным режимом в России. имею огромную базу данных с конкретными фактами на преступников из числа руководства страны. Готов представить безвозмездно. Мой телефон для связи +79219033092.
  Слава Украине!

 3. Я могу и фотку свою прислать в ваш вонючий сайт! Все укофашисты будут УНИЧТОЖЕННЫ мировым сообществом! Пока уыри!

 4. Чтоб вы все сдохли в страшных муках, укропидары! И дети ваши до седьмого колена чтобы корчились всю жизнь в муках! Твари!

 5. Держи свою фотку для надгробия.Скоро тебе она на емали понадобится.Смерд кацапский!

 6. Безмозглые бендерофашисты, уничтожающие своих сограждан, продавшиеся западу шлюхи, удаляют комменты, ибо правда очень” жжет”. Но время все расставит на свои места, и скоро не будет жалкого клочка земли На окраине, который раньше назывался гордо Украиной.

 7. Ну добавили вы себе на сайт информацию о людях, и что дальше? Вам легче от этого будет? Крым и Донбасс вы уже просрали. Не просрите и остальную Украину. Кстати на Украине были и остаются многие адекватные люди и это не может не радовать)

 8. Рогалик,не тявкай,не злякаєш,а от вирахувати і знайти можемо,тоді тоді пощади не сподівайся.

 9. Ах люблю читати як штормить дебілів)

  Чуваки, більше агресії, ненависті пишіть. І щоб тексту побільше, а то по 3 слова ригаєте і кайфу читати ніякого.
  Я хочу більше емоцій!

 10. Мне интересно, а кто проверяет реальный расклад по тому или иному человеку? К примеру, мне не нравится мой сосед Ваня Ветров, я скидываю его данные с фото на сайт, даю скрин якобы его страницы и вуаля, месть моя страшна – он в “Миротворцев”!

 11. Я нашёлася что дальше есть там уже и мой номер телефона звоните пидоры поговорим дайте номер этих пидоров что создали этот сайт.

 12. Доброго вечера, щодо Матвієць Зої Іванівни, 10.12.1948 р.н., Постановою слідчого Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирський обл. в листопаді 2019 р. справу закрито, в разі необхідності, можу скинути сканкопію Постанови. Дякую за Вашу роботу.

 13. Смерть УРОПИДАРАМ!!!! Буду лично вешать фашистов и выбивать из по них табуретки.

 14. This site is doing great work on documenting everyone who participated in all the war crimes committed by Moscow. All the criminals will be found and dealt with. Keep up the good work!

 15. Найщиріші вітання і найкращі побажання! Миротворець чи не останній оплот віри в перемогу. Дякую. Дякую. Дякую.

 16. Хлопці, відкрийте рахунок на PayPal- Європа і Америка користується цією платіжною системою.

  Дуже складно Вас підтримати з закордону.

 17. один рижий і беззубий вже “вибивав табуретки” а потім ліфтом поїхав до хору александрова з кабздоном співати.Така участь і тебе свинособака чекае.

 18. Допоможіть! як людям з-за кордону висилати з телефону допомогу,маєте мати рахунок ібан,наприклад UA123…так я можу без походеньок до банку закидати в євро гроші,дякую

  • Вище наведені усі можливі варіанти для поповнення. Серед них є й ті, які дозволяють поповнити рахунок з-за кордону. Знаючи гаманець bitcoin:
   16isQMNsnVn15kbJwzUHXPgiGKvrj7EFQk та за допомогою надійного сервісу btcu.biz – це можливо зробити.

 19. Допоможіть! як людям з-за кордону висилати з телефону допомогу,маєте мати рахунок ібан,наприклад UA123…так я можу без походеньок до банку закидати в євро гроші,дякую. Ще мені не хоче публікувати коментар бо схоже я це вже казала,але ніт,я перший раз

 20. Так, це справжнє чистилище! Тут тільки орків можна зустріти! Коли вже ми іх очистимо?

 21. с терроризмом и пропагандой рф нужно бороться всеми возможными средствами, я сам к сожалению гражданин рф, благодарю вас за правое дело!
  в рф к сожалению очень много оболваненных дураков, но рано или поздно вся ложь вскроется, а “правительство” этой “страны” будет наказано, я верю в это!
  а также верю в мировое сообщество, которое выступает в шаг с Украиной!
  Слава Украине!
  Смерть-врагам!

 22. Один з фігуристів “миротворця” БОРИСОВ ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ спокійно проживає в Києві і працює в Метробуді за адресою вул світлогорська 2/25. Куди дивиться служба безпеки?

 23. Я люблю ваш сайт! Ребята, вы рулите!!!!! Слава Украине!

 24. У меня оооооочень много вопросов!!!!!!!!!!!!!!!!Где Вы берееетееее(козы),такую лувую инфу?Я фигею…..Вы тупо людей обсираете
  ((((((
  Я в шоке!!!!!!!Из строителя,сделать террориста!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ві в своеееееееееееееееем уме????????????????????

 25. Ви найкращі. Вбивць і українофобів у чистилище, а потім знайдуться потрібні люди для продовження роботи.

 26. зашел на сайт -так званий – “мiротворець”.знайшов свои даннi–ну бредятина полная, ху… полная, бред полный, они там даже не разбираются,кто ,где и по чем им пох… абы обосрать и обгадить человека обо мне полная хня написана то что я ни кем никогда не был и не существую а правду обо мне они даже и не знают, такое осюсение,что эти долбни просто выбирают из инета тех кто им не понравился и ляпают им что в головву взбредет- это называется-ШЕЗОФРЕНИЯ ТО ЧТО СЕЙЧАС ТВОРИМТСЯ В РУКОВОДСТВЕ И ВЛАСТИ УКРАИНЫ

 27. Подскажите, кому написать, мне нужно изменить информацию о себе. Я служу уже в другом месте и хочу добавить фото. Спасибо.

 28. все правильно робите прийде час тих падлюк приведуть на розплату а те що тут пишуть всякі ваші ненависники-дурня тримйтесь все буде добре СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА

 29. дякую за роботу, було б добре завести ще можливість донату в інших криптовалютах, наприклад, ETH, XLM, XRP, ADA або в який вам зручно. Біткоїн все – таки неповорухка і дорога штука.

 30. пишу тут бо написав лист на [email protected] а не доставлено, оскільки цю адресу не знайдено або на неї не приймається пошта.

  Доброго дня панство,
  насамперед ЩИРЕ дякую за вашу кропітку, потрібну і дуже ефективну роботу!
  Ви гордість України !
  Але мушу вас посварити…. я час від часу доначу вам. Ось вчергове вирішив, а інструкція на сайті для Privat24 не акутальна.
  Не актуальна вона не стільки в частині застарілих скрінів а у тому що btcu та btcu.biz не знаходиться… Це дуже прикро.
  Оновіть, перевірте та повідомте будь ласка.

  З великою повагою і низьким укліном.
  Володимир

  • Щиро вдячні Вам. Як тільки з’явиться варіант співпраці в цьому питанні – ми повідомимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *