Про сайт

Цей ресурс створено для об’єктивного інформування широкого загалу про окреми результати діяльності Центру “Миротворець”. 

Сайт ‘Myrotvorets.News’ надасть вам можливість отримувати тільки якісну, перевірену інформацію про події. Ви отримаєте інформацію з перших рук, без втручань і цензури.

Наша мета — донести до громадян України інформацію про таких самих українців, як і вони, та про те, що насправді відбувається. Ми прикладаємо зусилля до запобігання інформаційним маніпуляціям та інформаційним спецопераіям ворога, які розколюють суспільство та ведуть до погіршення ситуації в державі, та протидії інформаційній війні, що ведеться проти українців та України.

Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати  і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на  свій вибір.

Ст. 34 Конституції України

18 коментарів до “Про сайт

 1. Ребята,замечательный у вас сайт!!! Вы большие МОЛОДЦЫ, делаете очень нужное для нас всех жителей Донбасса,дело…..Большая вам за это БЛАГОДАРНОСТЬ!!! МУЖЕСТВА, СТОЙКОСТИ,ВЕРЫ В ПОБЕДУ НАМ ВСЕМ…..

 2. В помощь правоохранителям и пограничникам Украины о паспортах страны-агрессора. На что обращать внимание.

 3. Шановна редакціє,
  я певен, що Ви мали добрі наміри,передруковуючи моє листування з днр. Але витріть, будь-ласка, особові дані (номери паспортів) англійських журналістів, авторів і знімальної групи фільму Secret files: Who shot down MH-17. З повагою, Тарас Шумейко

 4. Ребята, огромное спасибо за вашу работу!
  Одна просьба – дайте, если у вас есть, другие “зеркала” – не у всех открывается этот(именно этот!) сайт.
  Заранее благодарен.

 5. нужно добраться к спискам тубдиспанцеров по ходу наемники там должны были регистрироваться по прописке

 6. Ребята, жгите эту нечисть огнеметами. Путину и Сечину недолго осталось. Хай горят твари

  • Ты животное зомбированное.сдохнешь как и весь биомусор хохлосвинарника

 7. есть еще один боевик по фамилии Алиев, по национальности азербайджанец. житель Севастополя

 8. Ти єбанате перевіряє спершу свою інформацію а потім тут виставляй. Надіюсь шо тебе убють як пса вонячого. Придурок конченый заєць недороблений

 9. Вітання.
  Поправте одне слово в описі. В слові “спецопераіям” машинально пропустили букву “ц”. Публікувати коментар не обов’язково. Просто зауваження. А загалом Ви молодці.

 10. Так куди ділась база миротворця і як бути?Коли його буде відновленно?

Коментарі вимкнені.