Alianca: сода з окупованої Феодосії йде в єгипетський порт Дамієтта


Судно Alianca знов прийшло в окупований Крим з вимкненим AIS, завантажило в Феодосії приблизно 4000 тон кальцінованої соди виробництва санкційного підприємства КримСода, яке незаконно працює в окупованому Криму. Судно-порушник вивізло вантаж з порушенням Державного кордону України, перед Босфором було увімкнено судовий транспондер, який показує, що контрабандний вантаж планують доставити в порт Дамієтта (Єгипет). Alianca належить великій ліванській компанії, судна якої постійно заходять в Херсон та Одесу, про що ми неодноразово вказували в публікаціях та повідомляли державні органи, однак санкційних заходів до порушників застосовано не було.

Alianca (IMO: 7392593, MMSI: 671203000, Call Sign: 5VBE3, Flag: Togo [TG]) пройшла Босфором 05.06.2019, після чого капітан вимкнув AIS. Це означає намагання приховати свій злочин, тобто в межах кримінального розслідування, яке відкрито українськими правоохоронними органами, його вину слід кваліфікувати як умисел.

Ввечері 06.06.2019 судно Alianca здійснило незаконний судозахід в закритий порт Феодосія в окупованому Криму. Кримські порти офіційно закриті Україною, яка виконала всі зобов’язання на міжнародному рівні.

Ми маємо фотографію судна-порушника Alianca в Феодосії, зроблену 11.06.2019.

Для ідентифікації судна було взято фотографію зі сторінки Alianca на порталі МарінТрафік.

Наступного дня о 9 годині ранку за київським часом Alianca ще стоїть у феодосійського причалу.

AIS порушника Alianca в цей час є вимкненим.

Вдень 12.06.2019 судна в Феодосійськом порту вже не було. Ввечері 13 червня судовий транспондер ще був вимкнений.

Як видно з історії портів на ШиппінгЕксплорер, судно-порушник Alianca пройшло Босфор вранці 14.06.2019, вказавши порт призначення Дамієтта (Єгипет).

15.06.2019 пройдено Дарданели.

Ми неоднаразово звертали увагу на те, що судно-порушник Alianca належить до флоту великої ліванської компанії, яка направляє свої судна в Україну одночасно в відкриті порти та закриті порти окупованого Криму.

Alianca належить до флоту кампанії GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA, яка є комерційним та ISM-менеджером судна. Зареєтровано судно на окрему “паперову” компанію ABEER SHIPPING CO SA, на яку оформлено тільки одне судно Alianca.

GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA (IMO: 5335419) зареєстрована за адресою: 1st Floor, White Building, BP 185, Main Road, Zalqa, Beirut, Lebanon. Флот компанії налічує 32 судна, із них порушників, які відвідували закриті порти окупованого Криму 2, крім Alianca ще KARAM (IMO: 8116180), який здійснив незаконний судозахід в Феодосію в жовтні 2017.

Зараз в Херсоні знаходиться судно A.M.K.Marin (IMO: 7610103, MMSI: 312616000, Call Sign: V3YO4, Flag: Belize [BZ]).

В історії портів зафіксовано також перебування в Одесі 22-28 травня 2019.

В протоколах інспекцій судна за Чорноморським меморандумом також зафіксовані відвідування українських портів в той час, як порушник Alianca незаконно ходив в окупований Крим.

Судно A.M.K.MARIN  належить до флоту GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA.

Ще одне судно SEA BIRD (IMO: 8202941, MMSI: 671389000, Call Sign: 5VCF9, Flag: Togo [TG]) ліванської компанії GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA зараз знаходиться біля узбережжя Туреччини, вказує порт призначення Одеса.

Ліванською компанією GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA офіційно здійснюється тільки ISM-менеджмент судна SEA BIRD, реєстрація та комерційний менеджмент оформлено на офшорну компанію.

Судно SEA BIRD часто відвідує українські порти.

Ми вказували на ці обставини в публікаціях, зверталися до державних органів з пропозицією накладення санкцій на компанію-порушника, яка має бізнес-інтереси в Україні, передавали зібрані нами матеріали, які є доказами порушень, однак результатів нема.

Наші публікації, де ми вказували на бізнес-інтереси в Україні ліванської компанії GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA, яка направляє свої судна в окупований Крим.

UPD 18.06.2019

Порушник Alianca доставив кальціновану соду, контрабандно вивезену з закритого порта Феодосія, в єгипетський порт Дамієтта.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *