ДИВЕРСАНТИ ПІДІРВАЛИ У ХАРКОВІ КОМПЛЕКС ВОДОПІДГОТОВКИ. МІСТО У СПЕКУ В 35° ЗАЛИШИЛОСЯ БЕЗ ВОДИ“У містах Харків та Лозова введено надзвичайний стан. Лікарні переповнені громадянами, постраждалими від обезводжування та отруєння хлором. Єпідеміологи фіксують випадки початку розповсюдження холери на Холодній горі і Салтовці. Задля підвозу питної води до Харкову командуванням ООС виділено половину наявного спеціального транспорту (водовозок).
Місцеві органи влади запевняють, що найближчим часом відновлять вотопостачання у необхідному для життєзабезпечення міст обсязі.”
….

Саме так мали б зараз виглядати новини, аби не непомітна та фахова робота нашої контррозвідки СБУ.

….
Співробітники Департаменту контррозвідки СБУ спільно з УСБ України у Харківській області під процесуальним керівництвом прокуратури Харківщини попередили вчинення диверсії на об’єкті критичної інфраструктури.
Оперативники спільно з бійцями спецпідрозділу СБУ «А» затримали агента російських спецслужб, мешканця Харківської області після закладення ним та спроби приведення у дію вибухового пристрою на території комплексу водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» у селищі Краснопавлівка.
Затриманий пояснив, що у лютому 2019 року його завербували співробітники ФСБ РФ у м.Бєлгород (Росія) та дали завдання здійснити цей теракт.
Він заклав вибухівку у безпосередній близькості до ємності із хлором, яка технологічно задіяна в системі очищення води та, у разі пошкодження, відновленню не підлягає.
За попередніми даними, потужність вибухівки еквівалентна двом кілограмам тротилу. Вибух міг призвести до дестабілізації соціально-економічної обстановки в регіоні через припинення водопостачання у містах Харків та Лозова.

ДЯКУЄМО СБУ ЗА ЇХ СЛУЖБУ!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *