СПИСОК 1000 РОСІЙСЬКИХ НАЙМАНЦІВ-ВБИВЦЬ З “ПВК “ВАГНЕР”


Це було нейвомірно цікаве полювання на “вагнерівців” з країни-агресора, яке здійснювалося протягом кількох років.

Нами переривалося майже все, що надавало будь-які зачіпки, які б дозволили виявити російських вбивць. Лупали цю скелю і вдень і в ночі. Ми не тільки газети і соцмережі читали, але й проникли безпосередньо у середовище цих вбивць та їх оточення від Тамані до Сахаліна, що дозволяло не тільки встановлювати нових “вагнерівців”, а ще й уточнювати відомості про вже виявлених.

Крім Миротворця у цьому полюванні професійно працювала Служба безпеки України, яка постійно інформувала суспільство та міжнародне співтовариство про результати своєї роботи.

Головою СБУ В.Грицаком було проведено кілька спеціальних брифінгів щодо злочинів режиму путина та таємного “позаштатного” підрозділу ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ), який діє під умовним найменуванням “ПВК “Вагнера” прикриваючись приватними структурами повара путіна – Євгена Пригожина.

І от сьогодні ми об’єднали свої результати полювання з результатами полювання Служби безпеки України, які вона публікувала на своєму сайті. Результат вразив навіть нас.

За кілька років спільними зусиллями встановлено і задокументовано більше 2000 росіян з т.з. “ПВК “Вагнер”, які брали участь у захопленні Криму, вбивали на Донбасі, у Сирії, ЦАР, Лівії та інших країнах. Тепер всі покидьки “вагнерівці” нарешті знаходяться разом у Чистилищі сайта “Миротворець” задля того, щоб цивілізований світ знав у обличчя тих російських нелюдів, які за гроші готові вбивати будь-кого і де завгодно.

Сьогодні ми показуємо першу 1000 російських “вагнерівців” з Чистилища у вигляді файлу Excel. Там трохи більше записів у зв’язку з неоднозначтим написанням імен деяких російських вбивць.

Робимо це свідомо і задля того, щоб спецслужби цивілізованих країн світу завантажили його у свої інформаційні системи і відловлювали російських покидьків-вбивць по всій планеті або створювали їм нестерпні умови де б вони не були.

Завантажити файл:

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “СПИСОК 1000 РОСІЙСЬКИХ НАЙМАНЦІВ-ВБИВЦЬ З “ПВК “ВАГНЕР”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *