NADALINA: європейське судно в окупованому Севастополі


Судно NADALINA, яке є постійним об’єктом наших досліджень, нещодавно змінило свою офшорну реєстрацію на румунську. Ми були впевнені, що власник судна вирішив розірвати свої контрабандні відносини з кримськими окупантами та їх посібниками, однак нажива виявилася сильнішою за розсудливость, а NADALINA знов порушує Державний кордон України і заходить за металобрухтом в закритий порт Севастополь в окупованому Криму. Але тепер це європейське судно, яке зареєстроване та оперується з Румунії, країни ЄС.

Судно NADALINA (IMO: 8215754, MMSI: 671075100, Call Sign: 5VFZ2, Flag:  Togo [TG]) вийшло з болгарського порту Варна 22.12.2018, вказавши Одесу як порт призначення. NADALINA є системним порушником, в Україні по численим фактам її незаконних судозаходів в закриті порти окупованого Криму здійснюється кримінальне провадження, тому якби вона прийшла в Одесу, то була б миттєво затримана нашими правоохоронними органами.

Незабаром капітан NADALINA вимкнув судовий транспондер. Така поведінка зазвичай говорить про намагання приховати незаконний судозахід в закритий кримський порт.

Як ми бачимо на наступних скріншотах, 27.12.2018 судно NADALINA залишається без зв’язку в AIS.

Ми знайшли в мережі фотографії, на яких судно NADALINA в цей же день, 27.12.2018, стоїть біля причалу №56 в Севастопольській бухті на завантаженні металобрухтом.

За незаконними судозаходами NADALINA ми спостерігаємо з жовтня 2016 року:

В 2018 році судно було позбавлено права плавання під прапором Сьєрра-Леоне за заходження до закритих портів АР Крим, тепер порушник ходить під прапором Того.

За інформацією бази Equasis, судно NADALINA отримало право на прапор Того 01.07.2018.

Можемо дослідити як власник судна NADALINA змінював менеджмент з метою убезпечити себе від настання неприємних наслідків від своєї незаконної діяльності. Про “мігрування” компанії на Маршалови острови ми писали:

Компанія UNITED MARINE CO SRL (IMO: 5147474), Address: PO Box 122, Intrare Sirenei 7, 900249 Constanta, Romania, наразі є менеджером з безпеки та комерційним менеджером судна. Вона оперує чотирма судами, серед яких NADALINA.

На компанію HARMONY SHIPHOLDING CO (IMO: 6057041), Address: Care of United Marine Co Srl , PO Box 122, Intrare Sirenei 7, 900249 Constanta, Romania, зареєстровано лише одне судно – NADALINA.

Отже, ми бачимо, що судно NADALINA, яке зареєстровано в Румунії та оперується з Румунії, здійснило незаконний судозахід в закритий порт Севастополь, тобто порушило Державний кордон України.

Нами зібрані матеріали, які є доказами в кримінальному провадженні щодо фактів незаконних судозаходів NADALINA в закриті порти окупованого Криму, оприлюднено статті:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *