“Михаил Ненашев”: турецький порт призначення для зерна з окупованого Севастополя


“Михаил Ненашев” знов прийшов в окупований Севастополь, де завантажився на зерновому терміналі “Авліта”. Після виходу з окупованого Криму порушник увімкнув АІС, де показав порт призначення Іскендерун (Туреччина). Вже вдруге “Михаил Ненашев” йде з зерном з Севастополя в Туреччину, в квітні журналістами SeaKrime було зафіксовано рейс Севастополь-Деріндже.

Порушник “Михаил Ненашев” (IMO: 9515539, MMSI: 273292290, Позивний: UBYW5, Прапор: Russia [RU]) прийшов в Чорне море 21.05.2022 після невдалої спроби доставки партії пшениці 27 тисяч тонн в Єгипет. Після відмови єгипетської сторони прийняти це зерно, судно розвантажилось з вимкненим АІС ймовірно в Сирії, порт Латакіа. Розслідування про цей рейс представлено в матеріалі журналістів SeaKrime:

22.05.2022 капітан судна “Михаил Ненашев” вимкнув АІС і спрямував хід в бік Севастополя.

Вночі з 22 на 23 травня “Михаил Ненашев” зайшов в Севастопольську бухту і ошвартувався біля зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта” (в російських реєстрах оформлена як “Авал”).

24.05.2022 судно стояло на завантаженні біля причалу, як видно на фотографії.

На фото: Михаил Ненашев біля причалу Авліти в окупованому Севастополі 24.05.2022
Геолокація Михаил Ненашев біля причалу Авліти в окупованому Севастополі по фото від 24.05.2022

В ніч з 25 на 26.05.2022 “Михаил Ненашев” вийшов з окупованого Севастополя і вже вранці вийшов на зв’язок в АІС. Судно вказує статус “завантажене” і порт призначення Іскендерун (Туреччина).

Це не перший рейс “Михаил Ненашев” в турецький порт, в квітні було зафіксовано доставку 27 500 тисяч тонн пшениці з окупованого Севастополя в порт Деріндже в Мармуровому морі.

Крім того, зараз в порту Іскендерун зерно з окупованого Севастополя розвантажує сирійське судно FINIKIA (IMO: 9385233).

А в турецький порт Самсун судна “Надежда”, “Вера” і “Сормовский-48” регулярно доставляють зерно з Керчі та Севастополя.

Отже, здійснюється спроба доставити зерно з окупованого Севастополя в турецький порт Іскендерун. Знов це робить судно, що належить компанії “Крейн Марин Контрактор”, яка входить в структуру Об’єднаної суднобудівної корпорації.

Вантаж на судні “Михаил Ненашев” є контрабандним, оскільки його переміщення через Державний кордон України в порту Севастополь не оформлено відповідно до закону органами прикордонної та митної служб України.

Турецька Республіка допускає масові порушення власного Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торговельно-промислової палати, що забороняє морське торгове сполучення з окупованим Кримом.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до ““Михаил Ненашев”: турецький порт призначення для зерна з окупованого Севастополя

  1. Понад 20 років тому Україна розлучилася зі своїм чоловіком Росією, у цьому шлюбі були діти. Чоловік був великодушний, і залишив Україні велику спадщину, і навіть сплатив борги дружини – 200 мільярдів доларів. Після розлучення дружина почала фліртувати з сільським хуліганом США та бандою розбійників із Заходу. Почала слухати тільки їх і разом із ними нападати на свого колишнього чоловіка.
    – Чоловік розсердився і силою відібрав у неї одну дитину на ім’я Крим, і тоді розлютована дружина заявила, що вона вийде заміж за НАТО, щоб силою змусити свого колишнього чоловіка повернути Крим назад. Проте сільський американський хуліган не захотів одружитися і не захотів вплутуватися у бійку з колишнім чоловіком Росією, але планував, що за допомогою України зможе принизити колишнього чоловіка – Росію».
    – Дружина була поганою матір’ю та час від часу била своїх інших дітей – Луганськ та Донецьк. Діти плакали та шукали допомоги батька, який час від часу допомагав дітям матеріально та лаявся зі своєю колишньою дружиною. Але все було безрезультатно. Головний бандит, який і викликав цю лайку та зварю, використав цю дружину, бажаючи отримати її багатство, підмовляв її на сварку і дарував їй різні подарунки: обмундирування, зброю, техніку, у яких закінчилися терміни придатності, –
    – Дружина вирішила, що має заступника, на якого може покластися, і почала зухвало й провокувати свого колишнього чоловіка. Його терпець урвався, і разом зі своїм родичем Білорусією він розпочав боротьбу за захист своїх дітей Донецька та Луганська. Тоді дружина разом із хуліганами ЄС та НАТО злякалася. Головний ґвалтівник і хуліган США відмовився далі лаятися з колишнім чоловіком і залишив дружину віч-на-віч з Росією. Чоловік тепер повертає контроль над дітьми та майном, яке залишив своїй дружині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *