ВСІ ЦІ ЛЮДИ СИДЯТЬ В СВОЇХ КРІСЛАХ, ДАЛІ ПРИЙМАЮТЬ ДОЛЕНОСНІ ДЛЯ ДЕРЖАВИ РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ


ВСІ ЦІ ЛЮДИ СИДЯТЬ В СВОЇХ КРІСЛАХ, ДАЛІ ПРИЙМАЮТЬ ДОЛЕНОСНІ ДЛЯ ДЕРЖАВИ РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ. НІХТО НЕ ПОКАРАНИЙ

Влада США не вірила в користь “великого будівництва”, тому ще за рік до війни пропонувала евакуювати людей і почати рити окопи.

Це випливає із розповіді Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський зробив щиросердне зізнання в тому, що влада США ще рік тому попередила про необхідність побудови оборонних фортифікаційних споруд і підготовки до відкритої війни.

“Я з цим не погоджуюся, тому що не варто створювати непотрібну паніку. Це вплине на наше фінансове становище, бюджет та економіку”, – підкреслив Зеленський.

Паніка. Знаєте, яка паніка була в українців, коли 24 лютого ввечері російські фашисти вже стояли зі зброєю на порозі їхнього дому і вимагали води?


Економіка. Який занепад економіки селища/міста в окупації, коли люди взимку ховались в холодних підвалах від обстрілів, або насильно зігнані туди російськими окупантами, які в цей час поселились у їхніх домівках? В холодних підвалах зимою, без харчів, ліків, води, світла і тепла?

Тисячі українців вже не розкажуть про свою паніку і падіння економіки, бо їх закатували і вбили російські фашисти. Щодня росія продовжує вбивати українців.

В цій щирій сповіді є друге зізнання.

Що робить Зеленський, знаючи про війну, яка насувається?

Будує дороги і несамовито піарить програму “Велике будівництво”. Відосики, плакатики, бігборди, ротації на радіо і ТБ. Для чого? Щоби що? Адже він попереджений – скоро велика війна. І не треба забувати, що війна вже іде, і воююча Армія щодня потребує державної підтримки.

А головне – все це робиться за рахунок обороноздатності України.

Які ж у влади пріоритети? І яке місце серед них займає обороноздатність?

Більше того. На ці дороги, по яких поїде військова техніка загарбників, вичищається ковідний фонд фантастично шаленими темпами.

Це зізнання, щире зізнання в некомпетентності. Зізнання в тому, що відповідати за Державу і життя людей – не Кварталом керувати.

Як можна сприймати підготовку до війни на фоні “великого будівництва”?

Як можна пояснити парадний марш російських фашистів до Херсону і до околиць Києва за один день?

Donate to Myrotvorets

4 коментарі до “ВСІ ЦІ ЛЮДИ СИДЯТЬ В СВОЇХ КРІСЛАХ, ДАЛІ ПРИЙМАЮТЬ ДОЛЕНОСНІ ДЛЯ ДЕРЖАВИ РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

  1. Зеленый предатель хуже хуйла. Второй хоть дал понять, что он против нас, а это чмо играет на два фронта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.