“Михаил Ненашев”: судно, пов’язане з підсанкційною “ОСК”, планує доставити зерно з окупованого Севастополя в Туреччину


“Михаил Ненашев” і “Матрос Кошка” належать компанії “Крейн Марин Контрактор”, яка є дочкою дочки Об’єднаної суднобудівельної корпорації, що потрапила під нові санкції мінфіна США в квітні 2022. З лютого 2022 судна здійснюють регулярні рейси з окупованого Севастополя, вивозять зерно. Компанія “КМК” разом із своєю засновницею “ЮЦСС” поки уникає санкцій США, пропонуємо державним органам України звернутися до наших партнерів з пропозицією розширення санкційного списку на цих порушників.

Порушник “Михаил Ненашев” (IMO: 9515539, MMSI: 273292290, Позивний: UBYW5, Прапор: Russia [RU]) зайшов в окупований Севастополь для завантаження пшеницею 15.04.2022.

На фото: Михаил Ненашев заходить в Севастопольську бухту 15.04.2022

Судно було завантажено на зерновому терміналі стівідорної компанії “Авліта” (в російських реєстрах значиться як “Авал”). На судно було прийнято 27500 тонн пшениці, яку планується доставити Туреччину.

Ввечері 17 квітня 2022 “Михаил Ненашев” вийшов з Севастопольської бухти.

На фото: Михаил Ненашев виходить з Севастопольської бухти 17.04.2022

Перед тим як здійснити незаконне суднозаходження в окупований Севастополь, капітан “Михаил Ненашев” А.Железняк вимкнув АІС. Це означає що злочин ним було здійснено свідомо, а форма провини, яку мають встановити правоохоронні органи України, має кваліфікуватися як умисел.

“Михаил Ненашев” і раніше порушував Державний кордон України – в лютому і березні 2022. Про його незаконне суднозаходження в окупований Севастополь в березні ми повідомляли.

За даними європейської бази судноплавства Equasis, судно Михаил Ненашев належить російській компанії CRANE MARINE CONTRACTOR CO LTD (IMO: 5756792).

В грудні 2021 на цю компанію було зареєстровано ще одне судно – “Матрос Кошка” (IMO: 9550137, MMSI: 273297880, Позивний: UBWW4, Прапор: Russia [RU]).

“Матрос Кошка” двічі був в окупованому Севастополі (лютий і березень 2022), і наразі знов іде на завантаження на Авліту.

База суднозаходжень в порти рф також підтверджує зв’язок “КМК” з суднами-порушниками.

Російська компанія ООО “КРЕЙН МАРИН КОНТРАКТОР” (ИНН 3017037780) зареєстрована в Астрахані.

Директор Рындин Дмитрий Александрович (ИНН 301506489393).

Учредителем “КРЕЙН МАРИН КОНТРАКТОР” является АО “ЮЖНЫЙ ЦЕНТР СУДОСТРОЕНИЯ И СУДОРЕМОНТА” (ИНН / КПП: 3023004670 / 302301001, сайт).

Генеральним директором ЮЦСС є МИШАНОВ АНАТОЛИЙ ВИКТОРОВИЧ.

Засновником ЮЦСС є підсанкційне АО “ОБЪЕДИНЕННАЯ СУДОСТРОИТЕЛЬНАЯ КОРПОРАЦИЯ” (сайт).

Під санкції США потрапив і директор “ОСК” Рахманов. Ось що він заявив 8 квітня 2022, коли стало відомо про новий пакет санкцій США.

Отже, компанія “КМК”, яка є власником та комерційним оператором суден-порушників “Михаил Ненашев” і “Матрос Кошка”, належить до родини компаній “ОСК”, є дочкою дочки цього державного суднобудівного гіганта, що потрапив під санкції через агресію в Україні. Міністерство фінансів США застосувало санкції проти “ОСК” і її 28ми дочок, однак досліджуваний нами “ЮЖНЫЙ ЦЕНТР СУДОСТРОЕНИЯ И СУДОРЕМОНТА” не увійшов в цей список. Тим більше поки не потрапила під санкційний вплив компанія “КМК”, що безпосередньо здійснює агресію по відношенню до України, яка полягає в порушенні Державного кордону, організації незаконних суднозаходжень в порт окупованого Криму.

Пропонуємо компетентним державним органам України звернутися до наших партнерів з пропозицією розширити санкційний список по Об’єднаній суднобудівельній корпорації, додавши в нього ще одну дочку “ЮЦСС” і “онучку” “КМК”. Центр “Миротворець” готовий надати для цього всі необхідні документи.

UPD 22.04.2022

Вранці 22.04.2022 судно “Михаил Ненашев” було прийнято турецькою владою в порту Деріндже. Судно доставило в турецький порт 27 тис. тонн пшениці з окупованого Севастополя. Судно належить до сім’ї підсанкційного російського суднобудівного гіганта “ОСК”, ходить під російським прапором.

Отже, в той час як партнери України закривають свої порти для російських суден, Туреччина приймає таке судно, ще й з зерном з окупованого Севастополя.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *