“Михаил Ненашев”: ще одна спроба доставити в Єгипет зерно з окупованого Севастополя


Російські агресори знов роблять спробу доставити зерно з окупованого Севастополя в Єгипет попри відмову єгипетської сторони від контрабандного вантажу судна “Матрос Позынич”. “Михаил Ненашев” йде з окупованого Севастополя з 27 тис.тонн зерна і вказує порт призначення Александрія.

Українські ЗМІ з посиланням на наше розслідування повідомили про ситуацію з російським судном “Матрос Позынич”, яке планувало доставити в єгипетський порт Александрія партію пшениці 27 тис.тонн. Дії державних органів України призвели до відмови від цієї партії зерна з боку єгипетської сторони і судно наразі змінило курс і прямує в іншу країну, ймовірно в Сирію.

Але є ще одне судно, яке належить тим же судновласникам “Крейн Марин Контрактор” (ИНН 3017037780, IMO: 5756792), що і “Матрос Позынич”, яке також іде з зерном з Севастополя в Єгипет, що знов потребує відповідної реакції державних органів України.

Про незаконне суднозаходження “Михаил Ненашев” (IMO: 9515539, MMSI: 273292290, Позивний: UBYW5, Прапор: Russia [RU]) в окупований Севастополь ми повідомляли 18.04.2022. Порушник завантажив на причалі стівідорної компанії “Авліта” 27 500 тонн пшениці, яку доставив в турецький порт Деріндже в Мармуровому морі.

“Ненашев” вийшов з Деріндже ввечері 26.04.2022, вночі пройшов Босфор і направився на якірну стоянку порту Кавказ в Керченській протоці.

Там він вимкнув АІС і взяв курс на окупований Севастополь. Судно “Михаил Ненашев” з’явилось в Севастопольській бухті 1 травня 2022.

На фото: “Михаил Ненашев” йде Севастопольською бухтою до причалу Авліти.
Геолокація судна “Михаил Ненашев” в Севастопольській бухті
Ідентифікація “Михаил Ненашев” по фото з Севастопольської бухти.

Порушник пришвартувався до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта”, де в його трюми було завантажено 27 тисяч тонн пшениці.

Пізно ввечері 3 травня 2022 “Михаил Ненашев” відшвартувався від причалу в Доковій бухті і направився на вихід з Севастопольського порту.

На фото: “Михаил Ненашев” йде Севастопольською бухтою на вихід з порту.

05.05.2022 сигнал від “Михаил Ненашев” з’явився в АІС. Судно знаходилось в цей час біля Босфору. На наступному скріншоті з порталу МарінТрафік схематично показано траєкторію судна, якою воно рухалось з вимкненим АІС.

Намагання приховати свій злочин з порушення Державного кордону України та контрабандного переміщення вантажів у великому обсягу, яке виражається у відключенні суднового транспондера, свідчить про те що капітан “Михаил Ненашев” Железняк Андрій Сергійович, 14.04.1983 р.н., діяв свідомо і його провина має бути кваліфікована в кримінальному провадженні як умисел.

Станом на момент публікації цього матеріалу судно “Михаил Ненашев” рухається протокою Босфор, в АІС вказано порт призначення Александрія.

Вважаємо, що державні органи України мають повідомити єгипетську сторону про ще одного порушника, який здійснює спробу доставити контрабандний вантаж в Єгипет. Також мають бути відкрито кримінальне провадження щодо капітана судна “Михаил Ненашев”.

Центр “Миротворець”, як завжди, готовий надати консультативну допомогу та забезпечити доказами діяльність державних органів.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *