KAPTAN HASAN UZUN: металобрухт з окупованого Криму може бути доставлено в Болгарію


Судно KAPTAN HASAN UZUN (IMO: 8203622, MMSI: 671998000, Call Sign: 5VFL9, Flag: Togo [TG]) завантажилось металобрухтом в закритих кримських портах Керч і Севастополь. Судовий транспондер порушника було вимкнено перед заходом у Керч, судно з’явилось в AIS вже після виходу з другого порту завантаження, і вказало, що йде в болгарський порт Бургас.

Судно зайшло в закритий Керченський торгівельний порт 22.06.2018 вранці, о восьмій годині. Незаконний судозахід ми описали в публікації:

KAPTAN HASAN UZUN: незаконний судозахід в закритий порт Керч за металобрухтом

Судно було ошвартовано до причалу №4 Керченського морського торгівельного порту, де на нього було завантажено приблизно 3000 тон металобрухту. Агент в порту – компанія “Таврида Агент”, про яку ми вже писали в наших дослідженнях.

НЕФТЕРУДОВОЗ-59М: доказательства незаконных судозаходов

JAWDAT M: загрузка металлолома в Керчи и Феодосии

27.06.2018 судно вийшло з Керчі і направилось в закритий порт Севастополь. Там для нього вже було підготовлено приблизно 2500 тон металобрухту. Довантаження порушника відбувалося на 56му причалі в Севастопольській бухті. Приблизно опівдні 3.07.2018 судно покинуло окупований Крим. AIS пірата було вимкнено, що підтверджується наступними скріншотами, зробленими в системі МарінТрафік.

 

KAPTAN HASAN UZUN вийшов на зв’язок наступного дня після виходу з закритого порту Севастополь, 04.07.2018. Судно наближається до Болгарії, вказує Бургас як порт призначення.

В попередніх статтях журналістами Центру Миротворець було встановлено особи двох капітанів, які здійснювали незаконні судозаходи в Крим:

KAPTAN HASAN UZUN & DENIZ: два пирата с общей судьбой

Ильменитовые схемы: KAPTAN HASAN UZUN и потерянный акт PSC

KAPTAN HASAN UZUN: незаконный вывоз кальцинированной соды из оккупированного Крыма

KAPTAN HASAN UZUN: разгрузка соды из оккупированного Крыма могла произойти в Турции

Це другий поспіль рейс за металобрухтом до окупованого Криму, перед цим завантаження KAPTAN HASAN UZUN відбувалось в закритих портах Феодосія і Севастополь, контрабандний вантаж було доставлено до грецького порту Салоніки.

KAPTAN HASAN UZUN: загрузка металлолома в закрытых портах Феодосия и Севастополь

UPD 05.07.2018

Після опівночі 05.07.2018 судно KAPTAN HASAN UZUN зайшло в Бургас і було ошвартовано до причалу.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *