KAPTAN HASAN UZUN: незаконний судозахід в закритий порт Керч за металобрухтом


Судно KAPTAN HASAN UZUN (IMO: 8203622, MMSI: 671998000, Call Sign: 5VFL9, Flag: Togo [TG]) вранці 22.06.2018 зайшло в закритий порт Керч.

Для ідентифікації порушника, який здійснив незаконний судозахід в закритий порт, було використано фото зі сторінки судна на порталі МарінТрафік.

Судно було ошвартовано до причалу №4 Керченського морського торгівельного порту, де на нього вже очікував заздалегідь підготовлений вантаж металобрухту. Потім судно піде на довантаження в закритий порт Севастополь, там вже готуються приймати його на 56му причалі.

Незаконний судозахід було здійснено з вимкненим AIS, що, з одного боку, є порушенням правил судноплавства, а з іншого – ознакою усвідомлення капітаном протиправності своїх дій, що в юридичній кваліфікації провини є прямим умислом.

В попередніх статтях щодо цього судна журналісти Центру Миротворець встановили особи двох капітанів, які здійснювали незаконні судозаходи в Крим:

KAPTAN HASAN UZUN & DENIZ: два пирата с общей судьбой

Ильменитовые схемы: KAPTAN HASAN UZUN и потерянный акт PSC

KAPTAN HASAN UZUN: незаконный вывоз кальцинированной соды из оккупированного Крыма

KAPTAN HASAN UZUN: разгрузка соды из оккупированного Крыма могла произойти в Турции

Це другий поспіль рейс за металобрухтом до окупованого Криму, перед цим завантаження KAPTAN HASAN UZUN відбувалось в закритих портах Феодосія і Севастополь, контрабандний вантаж було доставлено до грецького порту Салоніки.

KAPTAN HASAN UZUN: загрузка металлолома в закрытых портах Феодосия и Севастополь

Припускаємо, що після отримання повного обсягу вантажу судно піде знов у Грецію, в Салоніки або Цингелі.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *