Відбувається спецоперація російських спецслужб зі знищення стратегічного підприємства України


Відбувається спецоперація зі знищення стратегічного підприємства України – власник «Океану» про події навколо суднобудівного заводу.

Власник Миколаївського суднобудівного заводу «Океан», бізнесмен Василь Капацина звернувся до генерального прокурора України Руслана Рябошапки в зв’язку з ситуацією, що склалася через рішення суду про арешт майна підприємства.

На його думку, генеральна прокуратура виявилася втягнута в спецоперацію російських спецслужб, мета якої – не дозволити відновити роботу заводу «Океан».

Про це Василь Капацина заявив 15 січня, під час своєї прес-конференції, – передає Ukraine News з посиланням на НікВесті.

На жаль, що мене змусило сьогодні говорити: відбувається спецоперація зі знищення стратегічного підприємства України. І на жаль, руками правоохоронної системи. І мені досконально відомо, що це питання контролює пан Рябошапка. Його ввели в оману. Я сподіваюся, що Руслан Рябошапка – професійний і порядний чоловік, він вивчить це питання і ми зможемо зняти цю абсолютно негативну ситуацію. Я ніколи не думав, що отримаю такий удар від Генеральної прокуратури. Це неприпустимі речі: знищувати українське підприємство, яке підіймається з колін.

Сьогодні за цей завод відповідає Капацина. Але якщо в найближчі дні Офіс Генеральної прокуратури не розбереться в ситуації, і не зніме цей негативний фактор, який з’явився, то я хочу вважати відповідальним за знищення заводу саме Генерального прокурора, – сказав Василь Капацина.

14 січня, Офіс Генерального прокурора повідомив про те, що Печерський районний суд Києва за клопотанням прокуратури заарештував майновий комплекс ліквідованого ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» з метою «збереження майна цього стратегічного для держави підприємства і запобігання подальших спроб його незаконного відчуження».

Бізнесмен розповів, що не бачив постанови Печерського районного суду Києва, про який заявила Генпрокуратура. Василь Капацина заявив, що вчора намагався зв’язатися до Генеральною прокуратурою і Генеральним прокурором Русланом Рябошапкою, оскільки мова йде про стратегічне підприємство, на якому працюють 700 чоловік, і у якого на сьогоднішній день є 6 іноземних контрактів на суднобудування і судноремонт.

– За 13 місяців мого перебування в якості власника, інвестора на заводі, мені вдалося багато зробити зі своєю командою. Сьогодні на заводі працює 700 українських корабелів, велика частина з них повернулися з-за кордону працювати в своєму місті і своїй країні, виховувати своїх дітей.

Я вчора отримав питання від працівників: «Що буде з нами? Завод заарештований». По дорозі генеральний директор заводу мені задає питання: «Партнери заводу задають питання, що буде з нашими замовленнями?». Головна цінність заводу – це не верстати, не склади, цехи, обладнання, це перш за все люди.

Моя команда створила 700 робочих місць, до літа ми планували довести чисельність заводу до 1000 чоловік. Майже за рік в модернізацію заводу, а без цього неможливо, вкладено 1,5 мільйона доларів. Це верстати, обладнання, ремонти, модернізація і так далі. У перших числах січня ми підписали контракт на поставку сучасної плазмової машини з нарізки металу. Завод розвивається, всі чекають від «Океану» відновлення українського суднобудування.

По дорозі мені подзвонили з Міністерства оборони України, всі запитують: «Що це?». Єдиний завод, який ми намагаємося відновити, здатний будувати військові кораблі для Військово-морських сил України. Сьогодні на виході конкретне замовлення Міністерства оборони, всі розуміють, що це замовлення може виконати єдиний суднобудівний актив України – це «Океан», – сказав Василь Капацина.

Коментар Мyrotvorets News.

Ми теж стурбовані процесами, які відбуваються навколо Миколаївського суднобудівного заводу “Океан”. Ми разом з вами раділи його відродженню і його тріумфальне повернення та подальша робота давала нам багато приводів для радощів.

Керівництво Миколаївського суднобудівного заводу “Океанрозшукує колишніх працівників, щоб виплатити борг із заробітної плати. Борг із заробітної плати у багатьох працівників сягає 10-ти років.

Новий власник миколаївського заводу «Океан» виплатив колишнім працівникам підприємства понад 80 мільйонів гривень боргів по зарплаті

ВІДРОДЖЕНИЙ ЗАВОД “ОКЕАН” ПРАЦЮЄ У ТРИ ЗМІНИ ТА ВИГОТОВЛЯЄ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ МОСТІВ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ГІГАНТ «ОКЕАН» ВІДНОВИВ РОБОТУ ПІСЛЯ СЕМИРІЧНОЇ ПЕРЕРВИ.

ВІДРОДЖЕНИЙ ЗАВОД “ОКЕАН” ЗАВЕРШИВ РЕМОНТ ВІДРАЗУ ТРЬОХ БУКСИРІВ.

НА МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД «ОКЕАН» НА РЕМОНТ ЗАЙШЛА МЕГАЯХТА IRA.

ВІДНОВЛЕНИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД “ОКЕАН” ВІДРЕМОНТУВАВ 139-ТИ МЕТРОВЕ СУДНО ALICE.

ПІСЛЯ 7 РОКІВ ПРОСТОЮ МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗАВОД “ОКЕАН” ПОЧИНАЄ БУДУВАТИ СУДНА.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Відбувається спецоперація російських спецслужб зі знищення стратегічного підприємства України

  1. С 2008 года я веду неравную борьбу с тоталитарным режимом в России. Имею огромную базу данных с конкретными фактами на преступников из числа руководства страны. Готов представить безвозмездно. Мой телефон для связи +79219033092.
    Слава Украине!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *