Новий власник миколаївського суднобудівного гіганта «Океан», що відновив роботу, виплатив понад 80 млн боргів із з/п


Новий власник миколаївського заводу «Океан» виплатив колишнім працівникам підприємства понад 80 мільйонів гривень боргів по зарплаті, повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку у Фейсбук ліквідатора заводу Ірину Сербин.

Нагадаємо:

“Станом на 24.04.2019 кредиторську заборгованість перед кредиторами першої черги – погашено в сумі 80 мільйонів 831 тисячу грн. Цю суму виплачено 876 колишнім працівникам ПАТ МСЗ Океан», – написала Сербін.

Як повідомлялось раніше, Миколаївський суднобудівний гігант «Океан» відновив роботу після семирічної перерви.

Він отримав перше державне замовлення – ремонт судна «Ріон», яке належить «Адміністрації морпортів України». Для виконання робіт вперше за багато років задіяно сухий док – одну з найголовніших технологічних споруд підприємства.

Суднобудівний завод Океан зупинився в 2012 році. 
У листопаді 2013 року госпсуд Миколаївської області визнав завод банкрутом.
3 грудня 2018 року завод «Океан», який вже тривалий час не працював, продали з аукціону за 122 мільйони 195 тисяч гривень. Його новим власником став керівник миколаївського ТОВ «Торговий дім «Аннона» Ігор Волошин.

Довідково:

Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спеціалізується на будівництві та ремонті контейнеровозів, танкерів та інших суден водотонажністю до 350 тисяч тонн. Він був власністю норвежсько-російської компанії Вадан Ярдс Груп АС.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.