Завод “Океан” розшукує колишніх працівників, щоб виплатити десятирічний борг із заробітної плати


Керівництво Миколаївського суднобудівного заводу “Океан” розшукує колишніх працівників, щоб виплатити борг із заробітної плати. Борг із заробітної плати у багатьох працівників сягає 10-ти років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на facebook-сторінкуліквідатора ПАТ МСЗ “Океан” Ірини Сербин.

Для того щоб повністю розрахуватися з кредиторами другої черги після продажу підприємства в жовтні 2018-го року, ліквідатору необхідно сплатити всі борги із заробітної плати колишнім працівникам.

Як зазначає ліквідатор ПАТ МСЗ Ірина Сербин, борги перед трудовим колективом сягають понад 90 млн. грн.

Закон не зобов’язував мене організувати виплати цих коштів у якісь визначені терміни. Але у тісній співпраці з Ощадбанком, нам вдалося організувати перші виплати вже 19 грудня 2018 року. Ми були змушені працювати без вихідних, і коли вся країна готувалася до свят і святкувала, ми займалися виплатою боргів перед колишніми океанівцями. Станом на зараз вже погашено кредиторську заборгованість 827 особам на загальну суму 76 374 183, 58 грн. – повідомляє Ірина Сербин на своїй сторінці у Фейсбук.

Унікальний випадок, коли не люди вимагають гроші, а гроші шукають людей.

Водночас, з 1081 колишнього співробітника ПАТ «МСЗ «Океан» не ідентифіковано 167 осіб. Це люди, яких не вдалося знайти, ми нічого про них не знаємо станом на сьогодні. Можливо, когось немає в живих, можливо, хтось поїхав з країни і не знає про процедуру ліквідацію і виплату боргів узагалі, – йдеться в повідомленні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.