Після 7 років простою миколаївський завод “Океан” починає будувати судна


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Вперше після 7 років простою миколаївський суднобудівний завод “Океан” починає будувати судна.

Миколаївський суднобудівний завод “Океан” підписав контракт з голландською судноплавною компанією Eurobulk на будівництво двох несамохідних суден довжиною 79 м, повідомляє Ukraine News з посиланням на журнал “Суднобудування та ремонт”.

“Це практично повнокомплектні судна – замовник самостійно встановить тільки деякі системи електрообладнання. Закладка суден запланована на листопад, до березня 2020 року вони повинні бути виготовлені. В Нідерланди їх доставлять по маршруту Дунай-Майн-Рейн. Передача замовлень Eurobulk намічена в Роттердамі на квітень”, – розповів генеральний директор підприємства Віктор Трубач.

Ще один контракт передбачає модернізацію суховантажу класу річка-море по документації, розробленої в одеському Морському Інженерному Бюро. Завод виготоввить секцію-трюм з люковим закриттям довжиною понад 20 метрів. На реалізацію замовлення відведено 140 діб.

“Вже замовлено 1200 тонн української суднової сталі у компанії «Метінвест». Близько 300 тонн металу піде на модернізацію, решта – на баржі” – сказав Віктор Трубач.

Віктор Трубач розповів, що на даний момент ведуться переговори щодо будівництва ще кількох несамохідних суден для замовників зі Скандинаві, а також йде пошук замовника на добудову двох суховантажів типу “Буг”, які сьогодні знаходяться на верфях в недобудованому стані.

Довідка:

  • Востаннє завод “Океан” спустив на воду збудоване судно в 2012 році. Це було несамохідне судно проекту POSS-115 для компанії “Нібулон”, після чого в 2013 році завод був визнаний банкрутом.
  • У 2000 році власником заводу став голландський суднобудівний концерн Damen Shipyards. Після заходу інвестора завод випустив 55 суден водотоннажністю від 6 до 24 тис. тонн. з них 24 повнокомплектних. Це були: контейнеровози, балкери, судна для перевезення великовагових вантажів, танкери-хімовози, сухогрузи та ін.
  • З 2008 року завод перейшов у власність до російського інвестиційного фонду FLC West. З 2009 по 2011 рік було побудовано 24 барж для компанії “Нібулон” та 13 плавзасобів (понтонів, земснарядів, пульпопроводів) для російської компанії «Техногарант».
  • В 2012 році сума збитків заводу сягнула 159 млн гривень і в 2013 року завод» був визнаний банкрутом.
  • У листопаді 2013 року госпсуд Миколаївської області визнав завод банкрутом.
  • 3 грудня 2018 року завод «Океан», який вже тривалий час не працював, продали з аукціону за 122 мільйони 195 тисяч гривень. Його новим власником став керівник миколаївського ТОВ «Торговий дім «Аннона» Ігор Волошин.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *