В КРЕМЛІ ЗМІНИЛАСЯ МЕТОДИЧКА: КАЖУТЬ ЩО В УСЬОМУ ВИНЕН САЙТ “МИРОТВОРЕЦЬ”


Уявіть собі, наскільки вони нас ненавидять за те, що ми документуємо злочини російського агресора та його народонаселення проти України!

Уявляєте, наскільки потужною зброєю для захисту Держави в цій розв’язаній російськими загарбниками війні проти України є сайт “Миротворець”, якщо вороги і їхні шавки готові закликати Зеленського і вище керівництво країни щось зробити з ресурсом такими примітивними аргументами?

Аргументами, як для дебілів!

Вони навіть не паряться тим, що такими заявами показують своє вкрай зневажливе і зверхнє ставлення особисто до Зеленського.

Вони просто вважають його круглим дурнем, якщо такими примітивними методами, як то досягнення миру через закриття сайту, хочуть вплинути на Миротворець – незалежний недержавний сайт, який ні фізично ні юридично не знаходиться в Україні, засновники якого також не в Україні.

А гірше всього те, що вважаючи Зеленського повним профаном в безпекових питаннях, вони свідомо примушують його стати співучасником їхніх злочинів проти України, миру і безпеки людства шляхом знищення потужної доказової бази злочинів російського агресора та його найманців.

Не валіть з хворої голови на здорову
(мудре українське прислів’я)

Московітські генії маніпуляцій та брехні причину появи бойовиків, і терористів, російських військових злочинців та російських найманців хочуть перекласти на сайт “Миротворець”.

Ні, ребяти.

Це не сайт розпочав війну проти України, а російський агресор.
Це не сайт вдерся на територію суверенної Держави, а російський агресор.
Це не сайт окупував український Крим і розв’язав криваву бійню на українському Донбасі, а російські загарбники.
Це не сайт вбиває російськими кулями і снарядами українців, а російські найманці, російські військові та перевербовані російським телевізором малороси.
Це не сайт захоплює громадян України і катує їх в російських в’язницях, а російські кати та покидьки.
Це не сайт постачає російську техніку і озброєння з російських військових складів на окупований Донбас, а російський агресор.
Це не сайт взяв в заручники мільйони українців і під дулами автоматів примушує їх отримувати російські паспорти, а російські загарбники.
Це не сайт російськими БУКами збиває літаки і масово вбиває невинних людей, а російські вбивці.
Це не сайт розстрілює українські кораблі в українских територіальних і міжнародних водах, а російські окупанти.

До відома тих, хто з 2014 року у шапочці з фольги: сайт, це просто місце, де лише збираються відомості про російських головорізів, душогубів, пропагандистів, зрадників України та іншої нечисті. Не більше.

Медичний постулат: Ліквідація обліку вошей не вилікує від педикульозу.

А тепер про мир. Мир настане лише тоді, коли російські окупанти заберуться з земель суверенної України, припинять постачати зброю і техніку бойовикам, зупинять фінансування терористичних проросійських угруповань. А сайт “Миротворець”, як Гарант справжнього Миру, перестане фіксувати появу нових російських терористів, російських військових злочинців і найманців.

У Відкритому листі Зеленському від колективу Центру “Миротворець” можна ознайомитись більш детально з аспектами і результатами діяльності Центру за роки розв’язаної російським агресором кривавої і жорстокої війни.

Твердо запевняємо народ України: колектив Центру «Миротворець» ніколи не зрадить інтересів України, буде стояти на сторожі державного суверенітету, відстоювати територіальну цілісність нашої країни і захищатиме громадян України на своїй ділянці фронту.
Центр «Миротворець» – це надійний щит нашої ДЕРЖАВИ і потужна інформаційна зброя нашої ДЕРЖАВИ у справі її захисту.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “В КРЕМЛІ ЗМІНИЛАСЯ МЕТОДИЧКА: КАЖУТЬ ЩО В УСЬОМУ ВИНЕН САЙТ “МИРОТВОРЕЦЬ”

  1. Треба випустити дайджест Миротворця. Оновлювати його раз на тиждень наприклад. Запропонувати розмістити на різних новинних порталах як гаряче доповнення до основного сайту. І головне в різних країнах. Тоді щоб не сталось хер вже кремляді зможуть знищити всі копії по світу. Вони люблять збирати все в свої гебешні архіви і тероризувати все життя, намагаючись знов використати тих, хто якось причетний до різних подій. А потім просто знищують записи коли всі учасники померли. Заодно і перевірите хто насправді лояльний до України, а хто так собі, хуєпутало.
    То не чекайте доки ця потвора не стала ваз вигризати зубами. Бабла в них вистачить з вами боротись. Якщо хуйло зникне, то це не означає, що зникне гебня. Так, з “послідовником” в них конкретні проблеми. Крали так, що просрали всю службу. Але скоро буде вже все вкрадено на раісє і треба буде проводити керовану зміну “ляльки” під виглядом революції. Кожен місяць ціна нафти -2. Рахуємо… Часу просто немає для зволікання з глобальними подіями. Навіть ‘Царьград ТВ’ вже відкрито піднімає тему: “Де ЗВР? Куди гебня дивиться?”. )) Так вона його і вивозить доки йобіки дохнуть по світу. Хто забув як пав совок і куди ділось золото партії, яке ніколи партійним і не було )).
    Отже якщо вже цей “компот” в нас вариться і ви взялися зробити це історією то робіть, не зволікайте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *