Відкритий лист Зеленському В.О. від Колективу Центру «Миротворець»


Шановний пане Володимире!

По-перше, Центр «Миротворець» хоче подякувати Вам за державницьку і виважену відповідь на провокаційне запитання щодо діяльності Центру «Миротворець» під час Вашої прес-конференції 10 жовтня 2019 року.
По-друге, для виключення будь-яких маніпуляцій ззовні в майбутньому,  вважаємо за необхідне розкрити Вам деякі аспекти  щодо діяльності Центру «Миротворець».

 «МИРОТВОРЕЦЬ» – ЦЕ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ОЗНАК ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ, МИРУ, БЕЗПЕКИ ЛЮДСТВА ТА МІЖНАРОДНОГО ПРАВОПОРЯДКУ

Центр «Миротворець»  є незалежною, недержавною організацією, яка створена групою вчених, правників, журналістів, викладачів, військових і спеціалістів з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку.

При підтримці волонтерів Центру «Миротворець» у серпні 2014 року було створено однойменний сайт, який сьогодні є також незалежним, недержавним засобом масової інформації (ЗМІ).

Центр створено звичайними людьми, громадянами України, волонтерами, п’ять років тому, коли на нашу Державу Україну було здійснено військову агресію з боку росії, коли російські загарбники напали і захопили в нашої суверенної незалежної Держави частину територій, розв’язали криваву бійню на Донбасі.

Створено саме в той час, коли нашим військовим, прикордонникам, співробітникам Служби безпеки України, воєнним розвідникам, які фізично стали на захист нашої країни,  просто не вистачало часу і сил, щоб акумулювати людей та засоби для проведення тієї копіткої і виснажливої роботи, якою зайнявся Центр «Миротворець».

Вдень і вночі колектив Центру  почав працювати, а сайт – за допомогою наших громадян по крихтах став  наповнюватися суспільно-важливою безпековою інформацією.

З моменту заснування і по сьогодні Центру “Миротворець” продовжують допомагати все ті ж звичайні УКРАЇНЦІ. Нам допомагають сотні людей і всередині країни, і за її межами. Навіть з окупованих росією територій, також нам допомагають.

Свого часу, дуже значною була допомога і від наших деяких  політиків з різних політичних сил і таборів, громадських діячів – тих, кому зовсім не байдужа доля рідної КРАЇНИ і безпека її громадян.

Саме коли Країна опинилася  в біді – всі вони консолідувалися навколо однієї цілі і однієї мети – зберегти незалежність КРАЇНИ, зберегти її суверенітет, цілісність і , що найважливіше, – ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ в нашій КРАЇНІ.

– Всі роки діяльності Центру «Миротворець»  його ресурсами успішно користуються не лише прикордонники України, а і прикордонники іноземних держав антиросійської коаліції.

– Не лише співробітники Служби безпеки України, а і відповідні органи забезпечення державної безпеки іноземних держав-партнерів.

– Не лише наші розвідники, а і співробітники розвідок наших країн- партнерів.

– Дуже вдячні Центру за інформаційний ресурс не лише наші національні і комерційні банківські установи, а і структурні підрозділи банківських систем іноземних держав-партнерів.

– З успіхом використовують “Миротворець” при прийнятті на роботу кадрові служби не лише вітчизняних підприємств і установ, а і іноземних країн.

Цей перелік можна продовжувати і продовжувати, адже на сайті «Миротворець» на сьогоднішній день зафіксовано:

Більше 30 000 російських військових злочинців, які вбивали і вбивають громадян УКРАЇНИ. Ідентифікованих, з фото, з документами, з локацією військових частин і т.ін.

Більше 70 000 терористів, бойовиків, найманців,  учасників незаконних збройних формувань і приватних армій, підконтрольних російському агресору

Близько 40 000 затятих порушників державного кордону України.

Більше 44 000 зрадників Батьківщини, які порушили ПРИСЯГУ і перейшли на бік російських загарбників і контрольованих та фінансованих  ними терористичних організацій.

Більше 6000 антиукраїнських пропагандистів, які беруть участь в інформаційній війні, організованій російським агресором, проти України.

– Та багато інших категорій осіб, дії яких мають ознаки злочинів, і спрямовані на  підрив державного суверенітету та територіальної цілісності УКРАЇНИ.

Сьогодні Центр «Миротворець» – це надійний щит нашої ДЕРЖАВИ і потужна інформаційна зброя нашої ДЕРЖАВИ у справі її захисту.

Не слід боятися бути причетним до діяльності Центру “Миротворець” – це велика Честь забезпечувати захист своєї Країни.

Центр «Миротворець» не просто ресурс з прізвищами і іменами тих, в в чиїх діях присутні беззаперечні ознаки злочинів та правопорушень. Це ще й багато інших цікавих  проектів.

Це і РАДІО «Миротворець», де зібрано більше 1000 прекрасних сучасних і ретро українських пісень, музики різних стилів та жанрів. Музики, яка є складовою нашої культури, нашої історії. Музики і пісень, які надихають, від яких отримуєш насолоду і яка вже звучить в кожному куточку нашої Держави і не тільки.

Це і величезний і цікавий проект «MYROTVORETS NEWS», де публікуються матеріали багатьох досліджень і операцій, проведених колективом Центру. Наприклад, як співробітникам Центру вдалося завербувати більше 300 громадян росії, які надали згоду воювати в ЧВК Вагнер, їхати в Україну і вбивати громадян України.

Це і найцікавіший проект «Будуємо Україну разом» – Ukraine now».

За два останніх роки там зібрано і опубліковано більше 6000 матеріалів. Не просто інформації, а змістовних життєстверджуючих  новин виключно про досягнення нашої країни під час російської агресії,   про процеси державотворення в країні, про новації, відкриття,  ракетобудування, оборонну сферу, про нові заводи,  про побудовані і відкриті підприємства, великі і маленькі, про досягнення в промисловості і аграрному секторі, науці, техніці, медицині,  про успіхи наших громадян в різних сферах життя і діяльності.

Це позитивні, світлі новини, які відбулися в країні навіть в ці, такі важкі, такі криваві для держави  і людей  роки! Почитайте, у Вас зміниться уявлення про нашу КРАЇНУ. Не все так погано.

Ще одна “перлина” Центру – система розпізнавання облич «ІDentigraF».

«ІDentigraF» створювали всім світом! Гроші на обладнання збирали по копійках. Люди надсилали їх зі всіх континентів нашої планети! З більше ніж із 40 країн світу! Свій вклад в розробку цього проекту внесли і наші державні діячі і політики, вони теж допомагали, хто чим міг. За це – їм окрема подяка.

Створена і впроваджена система дозволяє по обличчю ідентифікувати осіб, які вчиняли злочини проти України і її громадян, бо в Центрі «Миротворець» є найбільший банк фото таких осіб – більше 2 000 000 фото.

Ще один, дуже важливий проект – «SEA KRIME», де волонтерами Центру фіксуються злочини проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, пов’язані з незаконними судозаходами в окупований російськими загарбниками Крим. Зараз на сайті «Миротворець» опубліковано сотні журналістських розслідувань щодо цих питань. І ми достеменно знаємо, що ними користуються майже всі правоохоронні органи України і не тільки.

Лише уявіть собі, на який ризик для свого життя, заради України, йдуть люди на окупованих російськими загарбниками територіях, щоб через Центр “Миротворець” передати важливу інформацію в Державні інституції. В тих умовах – це подвиг. Ми пишаємося, що своєю багаторічною діяльністю заслужили таку довіру цих людей. Ми пишаємося, що такі люди в нашій країні є.

В перспективі діяльності Центру розробляються ще декілька цікавих  і корисних для безпеки Держави проектів.

Проте, всі роки, поки Україна веде визвольну війну проти росії, Центр «Миротворець», як кістка в горлі, заважає лише російському агресору, його посібникам, зрадникам Батьківщини і  виключно противникам цілісної і незалежної суверенної  України всередині нашої держави. Лише вони постійно піднімають питання про закриття ресурсу.

І це не дивно,  адже саме в базі Сайту «Миротворець» зафіксовані  і оприлюднені для всього цивілізованого світу беззаперечні докази і свідоцтва про військову присутність країни агресора росії на території суверенної України, про військові злочини країни агресора. Про злочини російських військових та російських найманців, створених нею терористичних угруповань і організацій проти громадян України, миру та безпеки людства.

Наголошуємо, Центр «Миротворець» здійснює свою діяльність у суворій відповідності до діючого законодавства України і міжнародних нормативно-правових актів, ратифікованих нашою державою.

Перелік нормативно-правових документів розміщено на однойменному сайті в Розділі «Про Центр. Підстави діяльності Центру». Він навіть не є вичерпний. Але ж і головного посилання лише тільки на ст. 17 Конституції України може вистачити, щоб кожний громадянин нашої держави, саме – ГРОМАДЯНИН,  всіляко  допомагав в роботі Центру «Миротворець» :

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Інформаційне наповнення сайту «Миротворець» здійснюється із загально відомих і загальнодоступних відкритих джерел. Основним джерелом інформації є відкриті для загального користування матеріали, що надруковані і розміщені в соціальних мережах, web-виданнях, приватних web-сторінках, спеціалізованих  форумах, блогах, транслюються каналами радіо і телемовлення.

Доречі, Центр «Миротворець» не фінансується жодною державною чи недержавною організацією.

Крім того, Центр “Миротворець” не керується: ні ЦРУ, ні Держдепом, ні ФБР, ні Моссадом, ні МІ5, ні ДБР, ні СБУ, ні ФСБ, ні МВС тощо. Це громадський розподілений по всьому світу проект, який підтримується об’єднаними однією метою людьми різних верств населення і професій.

Єдиним власником “Миротворця” є Держава Україна. Вільна, незалежна, суверенна, цілісна.

Наприкінці хотілося б прояснити ситуацію з Вашою,  пане Володимире, дружиною Оленою. Наполягаємо, що свого часу помилку зробила саме вона, як це не прикро. В питаннях щодо державної безпеки під час війни необхідно дуже уважно і ретельно вивчати будь-який пост, фото, інформацію, а вже потім його пересилати іншим, дублювати, репостити і т.д.  Проте, коли Олена  публічно детально пояснила, що зробила це не свідомо,  помилково, коли надала інші відомості щодо своєї державницької позиції, на сайті «Миротворець» було видалено всю інформацію щодо Вашої дружини.

Володимире, з позицій забезпечення Державної безпеки України Ви маєте усвідомлювати, що співробітники Центру всі роки працюють з інформаційними матеріалами, в яких містяться прямі або опосередковані ознаки злочинів проти Україні. І якраз завдяки аналізу постів в соціальних мережах було знайдено і виявлено величезну кількість найманців, військових злочинців, ворожіх агентів і інформаторів, зрадників Батьківщини, вбивць тощо.

Саме тому перепости Олени Зеленської у Фейсбуці ворожих матеріалів з закликом щодо інформування про пересування підрозділів нашої Армії були сприйняті, як ознака загрози. Сподіваємось, що це питання вичерпано.

Твердо запевняємо народ України: колектив Центру «Миротворець» ніколи не зрадить інтересів України, буде стояти на сторожі державного суверенітету, відстоювати територіальну цілісність нашої країни і захищатиме громадян України на своїй ділянці фронту.

Слава Україні!

Donate to Myrotvorets

6 коментарів до “Відкритий лист Зеленському В.О. від Колективу Центру «Миротворець»

 1. Так, сайт “Миротворець” дає надію, що ще не все втрачено, що ми ще боремось і переможемо. Дякую сайту.

 2. Йде підготовка до замирення на умовах путіна.
  Готується московія. Сєпарів по усій лінії зіткнення заміняють на регулярні війська мос^алів. По-перше, для того, щоби чітко виконувати накази кремля: коли треба – мовчати, чи стріляти. А коли зєлєнскій капітулює і підпише договір, організовано вивести 1 і 2 корпуси з території ОРДЛО. По-друге, все важке озброєння, що надавалось терористам, забрати назад. По третє, вивільнити місцевих бандитів з позицій.
  Значить ті бандити зараз переходять до “народної міліціі” укріплюючи існуючі структури і формуючи нові – для покинутих нами населених пунктів. Тобто, готуються сепаратисти. Непоодинокими стали залякування патріотів, погрози, навіть вбивства. В Курахово вбили сім’ю кандидата на главу районної військово-цивільної адміністрації і ще одну кандидатку на цю посаду. Проводять інфільтрацію на звільнені території шпіонів, диверсантів, провокаторів. Будуть спроби поширити домінування, як мінімум, на всю територію Донецької і Луганської областей.
  Вчора, прєЗєдєнт сказав, що ніби теж готують заходи для утримання там влади. Дай-то, Боже. Було б ідеально, щоби на переговорах вдалось отримати контроль над кордоном нам чи через миротворців. Та згоду на проведення фільтрації тих сепаратистів, що залишаться після виведення московських військ. Але сподіватись на це немає підстав. Тож, ОРДЛО залишаться під контролем кремля і їх найманців.
  І все, що влада могла б зробити, так це не допустити поширення сепаратизму на весь схід і південь країни, фактичне відновлення там новоросії, а в інших областях, окрім західних – малоросії. І на це мають бути націлені усі державницькі сили як владні, так і неурядові.
  Тобто, ще раз повторюсь, вирішальним зараз буде не дати мос^алям повторити їх трюки з “казакамі, ополчєнієм, самообороной” хоча б на контрольованій нами території Донбасу, не пустити сюди їх “народную міліцію”, не дозволити демонтаж і розкрадання укріплень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *