У Зеленського відзвітували про передачу лікарням куплених за кошти Ахметова «швидких»


У вівторок, 17 вересня, в українські лікарні були передані автомобілі швидкої допомоги, придбані Фондом Ріната Ахметова, передають Букви з посиланням на прес-службу Офісу президента України.

В цей день було передано 14 автомобілів типу “С”. Всього планується передати 22 таких авто.

Також були передані 3 автомобілі швидкої медичної допомоги типу “В” для обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і 3 унікальні машини типу “А” на базі позашляховика Toyota Land Cruiser для обслуговування жителів сіл.

У прес-службі уточнили, що з липня 2019 року в регіони було передано 77 автомобілів.

Варто зазначити, що в червні Володимир Зеленський повідомив про передачу в дитячі лікарні обласних і районних центрів 200 спеціальних машин швидкої допомоги. Тоді не повідомлялося, за які кошти вони були придбані.

Згодом Зеленський поінформував, що “швидкі” купив Ахметов. За словами Глави держави, він домовився з “великим бізнесом”, а саме з Віктором Пінчуком, Рінатом Ахметовим та Ігорем Коломойським, про їхню участь у фінансуванні і підтримці певних соціально-економічних і гуманітарних проектів для Донбасу і всієї України.

“З паном Рінатом Ахметовим ми не тільки дійшли згоди про скасування формули “Роттердам +”, а й домовилися, що він буде вкладати гроші в медицину й інвестувати в дороги, інфраструктуру Донбасу. Перший результат ви вже бачили – це 200 “швидких” для міських і сільських лікарень по всій Україні”, – зазначав Зеленський.


Раніше ми повідомляли, медична реформа та децентралізація значно підвищили попит на медичний автотранспорт та спецзасоби.

Нагадаємо, інформаційний портал центру “Миротворець” регулярно повідомляв про забезпечення нових амбулаторій службовими медичними автомобілями, а також про передачу закладам охорони здоров’я нових спеціальних санітарних автомобілів для потреб екстреної медичної допомоги.

Завдяки втіленню в життя Програми Президента України Петра Порошенка “Доступна медицина”, мережа сільської первинної медицини по всій країні станом на лютий 2019 налічує вже 4223 амбулаторії. Представники районів, у яких будуються нові амбулаторії, поступово отримують службові автомобілі для сільських лікарів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *