Сільські амбулаторії Луганщини отримали 11 нових автомобілів


Представники районів, у яких будуються нові амбулаторії, отримали ключі від 11 службових автомобілів для сільських лікарів.
Отримали їх сільські лікарські амбулаторії із 8 районів, а саме: Біловодського, Кремінського, Міловського, Новоайдарського, Новопсковського, Попаснянського, Старобільського та Троїцького. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.


«Понад 10 років у Луганській області не було побудовано жодної нової амбулаторії. Зараз ми перейшли до практичного кроку в реалізації урядової програми «Допомога поруч». На державному рівні було вирішено, що ми відходимо від ремонту старих, непристосованих будівель до нової, більш якісної сільської медицини та будуємо амбулаторії, що будуть оснащені житлом для сімейного лікаря і забезпечені автотранспортом. Ці автомобілі підвищеної прохідності значно допоможуть сільським лікарям у роботі», – зауважив керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь .

Повнопривідні автомобілі марки Renault Duster були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Загальна вартість склала близько 5,5 млн грн.

Нагадаємо, на території області триває будівництво 11 нових амбулаторій. Роботи у 7 з 11 амбулаторій, що будуються, знаходяться на завершальній стадії, і вже наприкінці березня вони будуть відкриті для прийому пацієнтів. 

Затверджена Мінрегіоном вартість будівельних робіт складає 74,4 млн. грн., у тому числі 66,983 млн грн. коштів державного бюджету, інше – співфінансування з місцевих бюджетів.

Завдяки втіленню в життя Програми Президента України Петра Порошенка “Доступна медицина”, мережа сільської первинної медицини по всій країні налічує вже 4223 амбулаторії.

Рекомендуємо

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *