Компанія “Епіцентр” запускає на Хмельниччині насіннєвий завод


На Хмельниччині відкрився насіннєвий завод “Епіцентр Агро”. На виробництві встановлено сучасна насіннєва лінія Cimbria (Данія), потужність якої становить 80-100 т насіння на добу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPravda.

У цьому році ми почали працювати самостійно з насіннєвим матеріалом для власних потреб. В осінній посів підприємство підготувало понад 2000 тонн висококласних насіння пшениці, – зазначає керівник агробізнесу «Епіцентр-К» Василь Мороз.

За його словами, виробництво насіння є досить прибутковим напрямком, тому запуск власного насіннєвого заводу дозволить компанії збільшити дохідність з гектара земельного банку.

У перспективі компанія планує перейти на вирощування насіннєвого матеріалу зернових і зернобобових культур з його подальшим доопрацюванням, що призведе до зниження собівартості виробництва рослинницької продукції.

Для вирощування насіння агрохолдинг має власні ділянки гібридизації зі зрошувальної технікою і дощовими машинами, де насіння вирощується за сучасними технологіями, з дотриманням чітких термінів і гарантованої якості виконання агрономічних робіт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *