Сільські амбулаторії Хмельниччини отримали 23 новеньких Renault Duster


Сільські амбулаторії Хмельниччини, що будуються в рамках реформи сільської медицини, отримали 23 новеньких Renault Duster. Про це повідомляють у Фейсбук на сторінці Сучасні медамбулаторії.

Всього для області заплановано передати 27 авто. Решту 4 автомобілі голова обласної адміністрації вручатиме особисто, відвідавши окремі райони.

Нагадаємо, в Хмельницькій області в рамках реформи зараз будується 27 сучасних медамбулаторій. 18 з них у ОТГ. 8 з цих амбулаторій планується ввести в експлуатацію вже у І кварталі 2019 р.

Службові авто для сільських амбулаторій Хмельниччини

Сьогодні сільські амбулаторії Хмельниччини, що будуються в рамках реформи сільської медицини, отримали 23 новеньких Renault Duster. 🚑 Всього для області заплановано передати 27 – за кількістю амбулаторій, що зводяться. 🏥 Решту 4 автомобілі голова обласної адміністрації вручатиме особисто, відвідавши окремі райони. Нагадаємо, в Хмельницькій області в рамках реформи зараз будується 27 сучасних медамбулаторій. 18 з них у ОТГ. 8 з цих амбулаторій планується ввести в експлуатацію вже у І кварталі 2019 р.З нетерпінням чекаємо на подальші гарні новини з регіону, Хмельницька обласна державна адміністрація, Вадим Лозовий, Shynkovych Andrii! _________________________Реформа #сільськамедицина ініційована Президентом України, в рамках якої Мінрегіон спільно з Міністерство охорони здоров'я України та органами місцевого самоврядування працює над створенням ефективних спроможних мереж закладів первинної меддопомоги та будівництвом нових сучасних медамбулаторій.Допомога поруч!Інформаційний посібник щодо створення амбулатороій первинної медичної допомоги у сільській місцевості за посиланням: https://bit.ly/2SL86jm

Posted by Сучасні медамбулаторії on Wednesday, February 13, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *