Сімейним лікарям Волині придбали 23 автомобілі


На Волинь прибули 23 автомобілі марки «Пежо 301». Вони закуплені за кошти співфінансування субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту МОЗ і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей», – про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.

Повідомляється, що вартість придбання – понад 8,5 млн. грн. Транспортні засоби ще до кінця року доправлять на місця, в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. 

Авто призначені для користування лікарів загальної практики – сімейних лікарів для того, щоб зробити первинний рівень надання послуг ще доступнішим для пацієнтів.

Наразі це – перша партія авто. У наступному році за кошти співфінансування планують придбати ще понад 3 десятки транспортних засобів такого ж призначення. Однак, якщо у цій закупівлі орієнтувалися на економічності моделей, то при оголошенні наступних тендерів акцент робитимуть на прохідності, з врахуванням дорожної ситуації в краї.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *