Позбавлена права на прапор ANTALYA розвантажує в Севастополі гіпс з турецького порту Мерсін


Foto by Yörük Işık 26.02.2020

ANTALYA завантажилась в турецькому порту Мерсін сухими гіпсовими сумішами в біг-бегах загальною вагою 3400 тонн, які доставила в порт Севастополь, захоплений російськими окупантами. За це Морська Адміністрація Камеруну вилучила порушника зі своєї юрисдикції, тож тепер ANTALYA без права на прапор знаходиться в порту, закритому законною владою.

ANTALYA (IMO: 7615232, MMSI: 613003606, Call Sign: TJMC61, Flag: Cameroon [CM]) прийшло на якірну стоянку порту Мерсін (Туреччина) 13 лютого 2020 для завантаження сухими будівельними сумішами в біг-бегах, які призначені для доставки в окупований Крим.

ANTALYA стала до причалу ввечері того ж дня 13.02.2020, завантаження відбувалось до 17.02.2020.

ANTALYA показує порт призначення Таганрог, однак зовсім туди не збирається.

Відомий шипспоттер Yörük Işık виклав фотографії завантаженої ANTALYA на Босфорі.

25.02.2020 судно вийшло в Чорне море і вимкнуло AIS. Це звичайна модель поведінки порушників, які збираються незаконно відвідати закриті порти Криму.

Перед заходженням ANTALYA в захоплений російськими загарбниками порт Севастополь в роботу веб-камер, розташованих біля Камишової бухти, було здійснено втручання. Зокрема в одній з них місце, де було видно порт і причал, де розвантажуються судна, було закрито чорним прямокутником, на інших зображення спочатку було закрито картинками, потім одну з камер прибрали, другу розгорнули в інший бік.

За даними Центру Миротворець, втручання у роботу камер було здійснено для перешкоджання роботі журналістів SeaKrime, до операції долучили навіть ФСБ.

УЯВІТЬ СОБІ, ЯК МИ ЗАЧМОРИЛИ ОКУПАНТІВ ТА ЗРАДНИКІВ У КРИМУ, ЩО ВОНИ НАВІТЬ ФСБ ПІДКЛЮЧИЛИ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ВСЕВИДЯЧИМ ОКОМ МИРОТВОРЦЯ!
У захопленому російськими загарбниками Криму, для того, щоб співробітники Центру “Миротворець”, не мали змоги спостерігати за суднами-порушниками, майже одночасно: одну веб-камеру розвернули, одну закрили якимось чорним прямокутником, а ще одну взагалі прибрали. Наші люди, що зараз знаходяться в окупації, кажуть, що до цього навіть фсб окупантів долучили.
Наївні. Думають, що це допоможе сховатися від наших нишпарок з групи “SeaKrime”.

🤪

https://www.facebook.com/MyrotvoretsUA/posts/2739291286158443

Однак веб-камери були, звісно, не єдиним каналом інформації розслідувальської групи SeaKrime, з інших надійних джерел нам стало відомо, що судно ANTALYA зайшло в Камишову бухту близько 9ої години ранку 27.02.2020. Порушника було ошвартовано біля причалу №210.

28.02.2020 стало відомо, що Морська Адміністрація Камеруну оперативно позбавила право на прапор порушника ANTALYA, який здійснив суднозаходження в закритий українською владою порт Севастополь.

51е судно без прапору! 😜🚢
ANTALYA (IMO: 7615232) вчора вранці зайшла в Камишову бухту для розвантаження партії гіпсових сумішей, які вона доставила в Севастополь з турецького порту Мерсін.
А сьогодні вона вже залишилась без прапору, Морська адміністрація Камеруну вилучила порушника зі своєї юрисдикції.
ANTALYA є рекордсменом, вже чотири рази з неї знімали прапор: Танзанії (27.12.2017), Палау (31.08.2018) та Того (01.07.2019).
Зауважу, що кожне зняття прапору обходиться судновласнику в середньому десь в 50 тисяч $$, і мінімум місяць простоювання для переоформлення сертифікатів.
Журналістам нашого проєкту SeaKrime доведеться знов відкорковувати шампанське 🍾
На фото: ANTALYA виходить з Севастополя з вантажом металобрухту 20.06.2019, тоді вона ходила під прапором Того.

https://www.facebook.com/kattyfun1/posts/1532461103578694

ANTALYA почала розвантаження лише 01.03.2020.

Судно доставило в Севастополь гіпс та інші сухі будівельні суміші турецького виробництва.

З джерел, які ми не розголошуємо, нам відомо, що серед них в мішках 25 і 30 кг гіпс марок “Saten”, “IZO”, “KARTONPIYER”, “SPRRAY PLASTER”, гіпсовий клей “Yapi”. Цій гіпсові суміші турецького виробництва широко продаються в Україні, незважаючи на те, що ці товари постачаються виробниками в окупований Крим.

Наприклад, компанія “Ольхон” з Симферополя пропонує практично цей же набір гіпсових сумішей.

Здійснює поставку вантажу в Севастополь компанія “Эстет-гипс” з Таганрогу. В розслідуванні журналістів SeaKrime 2018/19 рр. встановлено діючих осіб.

До інших проблем судна ANTALYA додалось ще відсутність права на прапор, яке неможливо в законний спосіб оформити в окупованому Криму, тож будемо спостерігати за розвитком подій.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *