RANI: доставка гіпсових сумішей з Туреччини в окупований Севастополь


Судно RANI знов доставило в окупований Крим турецькі гіпсові суміші. Завантаження проходило в порту Мерсін, після чого судно прийшло в Чорне море, зайшло з порушенням Державного кордону України в закритий порт Севастополь і розвантажило гіпс на причалі №210 Камишової бухти.

Це вже третій зафіксований нами гіпсовий рейс RANI, що є порушенням не тільки з точки закону України, ці рейси протирічать також Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Туреччини, яким заборонено торгівельне морське сполучення з окупованим Кримом.

RANI (ex-name RAMZI, IMO: 7700207, MMSI: 671217000, Call Sign: 5VBG6, Flag: Togo [TG]) завантажувався в турецькому порту Мерсін 8-10.06.2019.

Після прохода Босфором в Чорне море вранці 15 червня капітан RANI вимкнув судовий транспондер. На скріншоті ми бачимо зміни осадки судна, що показує час завантаження.

Наступного дня, 16.06.2019 біля 17 години за київським часом судно RANI зайшло в Камишову бухту, де було пришвартовано до причалу №210. Розвантаження продовжувалось до 18 червня, після його закінчення та оформлення документів судно-порушник покинув закритий порт Севастополь ввечері 18.06.2019.

AIS було включено у болгарського узбережжя, біля порту Варна, який судно вказує як порт призначення.

Контрабандний вантаж гіпсових сумішей в окупований Крим завезла компанія “Эстет-гипс” з Ростова-на-Дону, про яку ми вже писали:

Інші гіпсові рейси судна-порушника RANI відображені в публікаціях:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *