На які угоди наклала Росія: Історична пам’ятка


Павло Бондаренко (Павло Правий):
Тим, хто хоче “домовлятися посередині”. Невеличка історична пам`ятка.

Богдан Хмельницький 1654 року уклав з Москвою угоду. У результаті котрої Москва його “кинула”, а пізніше уклала сепаратне Андрусівське перемир`я з Польщею й поділила Україну. До речі, текст угоди зник. Навіть її копія, яка зберігалася в Парижі таємничим чином зникла – залишилася лише порожня тека.

Михайло Грушевський у 1918 році уклав угоду з більшовицькою РСФСР, яка визнала УНР незалежною державою. На що зразу ж наклала величезну… “вету”.

У 1991 році Російська Федерація визнала незалежність України а у 1994 році підписали Будапештський меморандум, зобов`язавшись поміж іншим гарантувати існуючі кордони України. У 2014 році Москва Україну “кинула”.

Хочете інших прикладів? Будь ласка.
1774 рік, Кючюк-Кайнарджійський мир між Росією і Туреччиною передбачає незалежність Кримського ханства. “Кидок” і окупація Криму.

1807 рік, Тільзітський мир між Францією і Росією, за яким зокрема остання мала приєднатися до Континентальної блокади. Угоду почали порушувати мало не наступного ж дня. Московські пропагандисти сором`язливо замовчують, що вторгнення Наполеона у 1812 році сталося якраз через невиконання Росією умов угоди.

1871 рік – Росія наклала… наклала на Паризьку мирну угоду 1856 року за підсумками програної Кримської війни.

1932 рік – укладено Угоду про ненапад між СРСР і Польщею. 17 вересня 1939 року СРСР наклав на угоду купу крутого “вети”, й рушив танкові колони на територію Польщі.

1941 рік – укладено пакт про нейтралітет з Японією. 5 квітня 1945 року Молотов викликав посла Японії й повідомив, що хоча юридично угода діє до 15 квітня 1946 року, але СРСР відмовляється його виконувати. Рівно через 4 місяці СРСР відмовився стати на прохання японського уряду посередником у переговорах з США та Британією про капітуляцію і через три дні оголосив Японії війну.

А от 1946 рік – накладення купи на угоди між СРСР та західними союзниками щодо Ірану й спроба Москви анексії (до речі, за “гібридним” сценарієм – створенням маріонеткових “народних республік) частини його території. Лише наявність у США ядерної зброї та засобів її доставки на територію СРСР змусили Москву відступити.

1987 рікугода про ядерні сили середнього радіусу дії між США та СРСР. На неї накладено із прийняттям на озброєння крилатої ракети 9M729 та ОТРК 9К720 (вікопомний “Іскандер”) у 2009 році.

Це лише те, що без Гуглу згадалося.
І оскільки знамениту фразу Бісмарка про вартість паперу, на якому підписуються угоди з Росією вирвано із контексту і “Залізний канцлер” мав на увазі дещо інше, пропоную іншу:

“Росія зрештою завжди кладе на той папір, де стоїть її підпис та прагне проїхатися по угоді трактором ще й з гарматою на причепі”.

Так от справи, панове “зустрічальщики посередині” та бажаючі “поснідати на кордоні”.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “На які угоди наклала Росія: Історична пам’ятка

 1. Все правильно, але… один в полі не воїн, тому на ворога збирається союз. Гуртом легше. Окрім того нікому не треба ножа в спину зі сторони західних сусідів, тому треба знати мови сусідів, тоді Москва не зможе маніпулювати і підбурювати нас усіх на себе.
  Дружать з сусідами, але не з підерасами з Москви.

 2. Коли я ніс пиво від рос консульство у Варшаві я прекрасно знав, що PiSди (українською – пизди) дружать закулісно з Москвою, вони запросили Маттео Сальвіні, зняв я його дуже легко, під анонсом інтерв”ю з польським журналістом я закинув комент – я б його перевірив щодо співпраці з Москвою, щоб не вийшло як в Австрії, минає 2-3 тижні і тут вибухає скандал про рос нафту для партії Сальвіні. Страшно, среш, п”єш, – але мочиш.
  Mission Accomplished.

  Фоточку Обрана https://imgur.com/HDLNdVz
  я сам закинув в укр редакцію Німецької Хвилі – не опублікували криси, – ви знаєте що робити, сервери imgur і reddit в руках у любих друзів, – не здадуть.
  Roger that?

  Русню, котра мене кинула в 2018 на гроші у Варшаві, відмиваючи гроші через Лондон і Варшаву я зробив легко. Запросив на день народження в клуб Посольства Сербії, так треба було, щоб воно повірило, що все ок і дружньо, так легше підібратись до ворога, на вечерю, там випитав усі плани щодо компанії Memorandum Capital, а далі – так як треба.
  Mission Accomplished.

  Важко, страшно, працюю,
  Pro Bono Publico. Скарб збираю не на землі.
  Грішників – в чистилище!
  God Bless!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *