“НАТО, закрий нам небо!” або продовження історії про вилучені ДБР клістрони з систем ППО, які не виготовляють в Україні


10 червня пресслужба Офісу Генпрокурора повідомила, що суд передав українському оборонному підприємству високотехнологічні прилади – запчастини для зенітно-ракетних комплексів, які не виготовляються в Україні та є однією з основних складових зенітно-ракетних комплексів.

Зазначається, що ці клістрони (пристрої для наведення ракетних комплексів на ціль) були вилучені у 2021 році під час досудового розслідування кримінального провадження в осіб, які незаконно ввезли їх на територію України.

Нагадаємо, колишній начальник ГУР МОУ Василь Бурба заявляв, що зривом операції щодо поставок клістронів Україна підставила своїх агентів у РФ.

НАТО, закрий нам небо!

Замість хамити партнерам з Альянсу, звинувачуючи їх у всіх жертвах, до яких призвели бомбардування російської федерації (країна агресор), потрібно було не завдавати нищівного удару по системі ППО України самим.

Як Україна готувалась до повномасштабного вторгнення ми розповідали задовго до 24 лютого 2022 року.

Центр “Миротворець” на початку цього року повідомив, що наприкінці грудня 2021 року відкрив новий напрямок діяльності, націлений на допомогу  правоохоронним органам та судовій гілці влади України на шляху до очищення та зцілення.

Більш детально:

Що, власне, відбулось?

Напередодні Дня зенітно-ракетних військ 1 липня 2020 року деякими слідчими ДБР було завдано нищівного удару по системі ППО України – у кількох зенітних ракетних бригадах ЗСУ, під Києвом та біля Криму, якраз за кілька днів до початку широкомасштабних навчань російського агресора в окупованому ним Криму, слідчі вилучили ключові елементи систем ППО та відповідну документацію до зенітно-ракетних комплексів.

До речі, незважаючи на заподіяну шкоду оброноздатності України, яка призвела до важких наслідків, ці слідчі досі працюють в ДБР.

Більш детально:

Продовження історії про вилучені слідчими ДБР клістрони з систем ППО, які знаходяться на цілодобовому бойовому чергуванні. Якщо ви думаєте, що всі вилучені ДБР клістрони були повернуті до військових частин, як про це заявила ДБР-івська пресслужба, то ви помиляєтеся. У липні 2020 року вони повернули лише кілька штук, щоб суспільству рота закрити і притушити розголос.

Більш детально:

Нагадаємо, це не єдиний випадок підриву обороноздатності України напередодні вторгнення.

Так, у липні 2021 року за сфальсифікованими ДБР звинуваченнями, за домовленістю з деякими суддями, за  ґрати були кинуті керівники підприємства, що виробляє бойові військові катери проєкту “Кентавр”, а також кілька офіцерів Міністерства оборони України.

Більш детально:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *