ЇМ САМИМ СКЛАДНО ПОБАЧИТИ, ДЕ ПРОГНИЛО: ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ САМОООЧИСТИТИСЯ


Напередодні Дня зенітно-ракетних військ 1 липня 2020 року деякими слідчими ДБР було завдано нищівного удару по системі ППО України – у кількох зенітних ракетних бригадах ЗСУ, під Києвом та біля Криму, якраз за кілька днів до початку широкомасштабних навчань російського агресора в окупованому ним Криму, слідчі вилучили ключові елементи систем ППО та відповідну документацію до зенітно-ракетних комплексів.

Все це творили прикриваючись Ухвалою судді Хмельницького міськрайсуду (в межах т.з. кримінального провадження №62020240000000492), яка не давала дозволу на вилучення. Ухвала дозволяла лише огляд в/ч та дивізіонів, які входять до її складу.

Щодо справи: слідчі “пришили” до неї начебто порушення правил і прозорості закупівлі клістронів.

А тепер по суті:
Слідчі достеменно знали, що придбання клістронів було результатом вдалої спецоперації наших спецслужб, і придбити їх було неможливо ні у який спосіб, крім як із залученням розвідувальних органів, оскільки наші системи ППО в основному ще радянських часів і виробником запчастин для них є російський агресор.

В результаті дій слідчих ДБР були “засвічені” номери електронних пристроїв, що дозволило ФСБ російського агресора досить швидко вирахувати та заарештувати задіяну у постачанні клістронів в Україну агентурну мережу наших спецслужб. Канал отримання клістронів для наших систем ППО був знищений діями ДБР.

Після розголосу інформації про дії ДБР націлені на підрив обороноздатності України, клістрони (за словами ДБР) були повернуті до військових частин (а, як зрештою виявилось, – ні). За повідомленням прес-центру ДБР слідчі тимчасово відсторонені від виконання службових обов’язків і начебто по них було відкрито службове розслідування.

Як бачимо, ДБР було скоєно важкий злочин з важкими наслідками. А чи покараний за це хтось?

Журналісти Центру “Миротворець” провели своє розслідування і виявили наступне: в ДБР “спустили все на гальмах”, для відмазки призначили пару цапів-відбувайлів за їхньою згодою і… все.

Що дивне в цій історії: ви не знайдете інформації про тих, хто саме брав участь у вилученні клістронів з військових частин. Матеріали закрити за сьома замками. І це зайвий раз підтверджує, що справа нечиста і від виконавців тхне.

Разом з тим наші дослідники знайшли слідчу ДБР, яка замутила все це на Хмельниччині. Тепер вона у Чистилищі разом з бойовиками і російськими військовими злочинцями і феесбешніками оскільки її дії нанесли оборононоздатності України не меншу шкоду.

До речі, незважаючи на заподіяну шкоду оброноздатності України, яка призвела до важких наслідків, ця слідча досі працює в ДБР.

Запис в Чистилищі: Богатюк Оксана Валерьевна / Богатюк Оксана Валеріївна / Bogatyuk Oksana Valerevna

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *