ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ САМООЧИСТИТИСЬ ВІД ПЕРЕВЕРТНІВ


ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ САМООЧИСТИТИСЬ ВІД ПЕРЕВЕРТНІВ

Це співробітник ДБР, який єдиний на всю країну почув погрози у бік Зеленського і два роки тому сфальсифікував та відкрив кримінальну справу на завідомо невинних двох людей – Софію Федину та “Марусю Звіробій”, а також організував незаконні обшуки у помешканні останньої.

Вся країна передивилася те відео з дівчатами, на основі якого були побудовані фальсифікації, і нічого не почула. А цей співробітник ДБР – єдиний на всю країну примудрився почути погрози вбивством.

Те, що справа “шита” білими нитками видно було з самого початку, а те, що вона тягнеться роками, лише підтверджує це.

За фальсифікацію кримінальної справи проти завідомо невинних людей і дискредитацію правоохоронної системи України він тепер знаходиться у Чистилищі. Щоб не забути.

Такі перевертні ганьблять всю правоохоронну систему країни. Тоді, коли система почне процес покарання та очищення від таких фальсифікаторів, тоді ми всі зрозуміємо, що розпочалося її одужання.

ЗАПИС В ЧИСТИЛИЩІ

Ковеза Игорь Анатольевич / Ковеза Ігор Анатолійович / Koveza Igor Anatolevich

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ САМООЧИСТИТИСЬ ВІД ПЕРЕВЕРТНІВ

  1. Прошу проверить гражданина Сивоконь Валерий, из Красного Луча,по слухам был подполковником у ополчения . Сейчас пытается получить Польское гражданство. Его брат работает в СБУ в Киеве. Он сам говорил ,что за ним чистят концы,чтобы информация не всплыла. Прошу помощи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *