Загроза нацбезпеці України це не тільки російський агресор


Однією з головних помилок українців в минулому стала відсутність покарання для тих, хто організовував та впроваджував репресії проти громадян. Не покарано жодного з організаторів та виконавців Голодомору, роками отримували персональні пенсії та почесті кати НКВС та КДБ, які переслідували людей за наклепами.

Після здобуття незалежності в 1991 році репресії не припинилися – правоохоронні органи та суди неодноразово використовувались для переслідування.

Просто приклади: ні полковник Григор’єв, який нападав на Степана Хмару в 1990 р, ні слідчі та судді, які за замовленням Януковича кинули за грати Юрія Луценка чи Юлію Тимошенко в 2011 році так і не були покарані.

Здавалося б, що після Революції Гідності у 2014 році та з початком російської агресії ситуація в правоохоронній системі України мала б змінитися, мало б відбутися самоочищення від бруду та покидьків, поняття “шити справи білими нитками” мало б зникнути.

Але час показав, що все далеко не так.

Правоохоронна система є одним з тих стовпів, без яких не може існувати будь-яка Держава. Довіра населення до правоохоронної системи свідчить лише про те, що в країні існує справедливісь та діє Закон, громадяни відчувають себе захищеними.

Нажаль, останнім часом ми спостерігаємо іншу тенденцію у ставленні населення до Державних інституцій, які входять до правоохоронної системи України.

І в першу чергу це стосується Прокуратури та ДБР. Темпи їх деградації та самодискредитації вражають.

Десятками за надуманими приводами “шиються” кримінальні справи по відношенню до завідомо невинних людей, які кидаються за грати. Дійшло навіть до того, що слідчі та прокурори майже безкарно виводять з ладу системи ППО країни, своїми діями припиняють постачання засобів захисту та систем озброєння до Збройних сил України, зривають розвідувальні операції спецслужб України, розкривають їх агентурні мережі.

І жоден з цих слідчих та прокурорів не отримав належного покарання за свої дії. Більше того – вони продовжують свою деструктивну діяльність у правоохоронній системі на шкоду Національній безпеці України.

Наприкінці грудня 2021 року Центр “Миротворець” відкрив новий напрямок діяльності, націлений на допомогу  правоохоронним органам та судовій гілці влади України на шляху до очищення та зцілення.

З урахуванням того, що дії деяких працівників правоохоронної системи та судової гілки влади несуть пряму загрозу Національній безпеці України, зловживають виключним правом, наданим їм Державою, дискредитують правоохоронні органи, Центр “Миротворець” збиратиме їх у Чистилищі до купи. Як бойовиків, як найманців, як військових злочинців. Бо результати їхньої діяльності наносять не меншу шкоду Національній безпеці України.

Головна мета появи їх прізвищ у Чистилищі сайту «Миротворець» – не забути і запам’ятати кожного виконавця (слідчих, прокурорів, суддів і замовників), які своїми діями дискредитують та руйнують довіру населення до правоохоронної системи України шляхом фабрикації надуманих справ по відношенню до завідомо невинних людей.

Бо покарання для тих, хто вигадує кримінальні справи, оббріхує і “тисне” на чесних людей має бути обов’язковим і невідворотним, як тільки для цього складуться умови та з’явиться така можливість.

А роботи буде багато. Справа Фортуни, Справа Марченка, Справа Звіробій та Федини, Справа Павловського, Справа клістронів тощо…

І ми вже почали.

І перше враження: Нам легше виявити і встановити склад конкретної диверсійної групи ФСБ російського агресора, ніж знайти і встановити слідчих та прокурорів, що кидають за грати і шиють справи по відношенню до завідомо невинних людей.

Справа Фортуни:

Справа Марченка:

Далі буде …

Donate to Myrotvorets

3 коментарі до “Загроза нацбезпеці України це не тільки російський агресор

  1. Я підтримую “Миротворця”! Саме через непокараність перед людством ця гідра піднімає свої голови знову і знову. Ми платимо податки, аби годувати свої катів, та їх виплодків. Дуже часто так ставалося, що їх нащадки йшли їх шляхом, маючи мабуть на генетичному рівні ненависть до всього українського, та демократичного.

  2. Правильно. Але приклади з Луценком та Тимошенко дужі невдалі. Саме ці дві справи є правильними, рішення є законними, уникнення відповідальності є великими помилками Майдану (про Тимошенко). В іншому МИРОТВОРЕЦЬ підтримую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *