Центр «Миротворець» відкриває новий напрямок діяльності


Як відомо, Держава  – це живий організм.  Коли організм починає хворіти, в першу чергу необхідно зробити діагностику, які ж з органів уражені хворобою. Наступним кроком має бути визначення виду хвороби, якою ці органи уражені. Потім йде паліативне лікування або кардинальне хірургічне втручання і подальша успішна реабілітація організму і його повне одужання.

На сьогодні наше Суспільство вже виявило органи, уражені хворобою. За даними всіх соціологічних опитувань, найнижчий рівень  довіри Українських громадян до Судів і правоохоронної системи в цілому. Більше того, цей мізерний відсоток довіри показує, що ці органи просто хворі  на агресивний  рак, який прогресує шаленими темпами. Таких пацієнтів  слід терміново рятувати, бо бездіяльність призведе до того, що Україна просто перетвориться на один суцільний метастаз  і захлинеться у власній крові і продуктах розпаду пухлини.  

До чого це все?

Хто зараз пам’ятає слідчих, прокурорів та суддів, які  кинули Вікторію  Котеленець (позивний : Фортуна)  за грати на підставі своїх хворобливих уявлень та припущень? Хтось з них відповів за свій злочин (фальсифікацію доказів і тримання людини за гратами)?

А хто зараз пам’ятає слідчих, прокурорів та суддів, які кинули генералів Марченка та Павловського за грати, знову ж таки за надуманими, абсурдними та сфальсифікованими звинуваченнями?

А хто зараз пам’ятає прізвища тих слідчих-клістронщиків, які своїми діями вивели системи ППО країни знову ж таки, за надуманими та сфальсифікованими справами?

А чи знаєте ви, що жоден з цих слідчих, прокурорів та суддів навіть не вибачився і не був покараний за зламані долі людей, за фальсифікацію доказів і нанесення шкоди обороноздатності нашої країни?

Не тільки йо6нутий сусід на сході є загрозою Національній безпеці України. Ще більшу загрозу Національній безпеці України і кожному з нас несуть дії  таких конкретних суддів та прокурорів і слідчих. Така загроза  –  не менша, а може й більша за розвідувально-підривну діяльність ФСБ, ГУ ГШ агресора разом узятих.

Єдиним дієвим діагностом і лікарем за усім оцим безладом є Громадянське Суспільство. Слава Богу, Україна не росія і живемо ми не в середньовіччі, не в 1937 році і в нас не царизм.  

Тому, за багаточисельними зверненнями і проханнями громадян України, яким не байдужа країна, в якій вони живуть, і виключно задля допомоги  правоохоронним органам та судовій гілці влади України на шляху до одужання, Центр «Миротворець» відкриває новий напрям діяльності, результати якої складатимутися до Чистилища сайта «Миротворець».  

З початку свого створення Центр “Миротворець” завжди допомагав правоохоронним органам України і буде надалі допомагати. Самостійно хворобу не перемогти. Здолаємо тільки разом.

Donate to Myrotvorets

5 коментарів до “Центр «Миротворець» відкриває новий напрямок діяльності

  1. Я знаю,що не в тему,але як мені врятуватися від всіх цих “органів”,коли я перехворів на “ковід” і вважаю,що природний імунітет 100% гарантія,ніж не досліджені всі вакцини світу,від яких помирають люди. Починайте розповсюджувати ,бо я не зате воював.

  2. Підтримую стовідсотково. Але тільки “кардинальне хірургічне втручання і подальша успішна реабілітація організму і його повне одужання” це основне гасло для всіх нас. Влада та 73% “хворіють”. Так, нам необхідно пройти болючий шлях – шлях самоочищення. Миротвоцю, Ви та ваша команда найперши творите історію України.

  3. Вітаю! Прекрасний напрямок роботи! Надто добре вони почувають себе, треба якось розірвати кругову поруку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *