СУДДІ УКРАЇНИ ЯК ЗАГРОЗА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ ЧИ ЯК ПОСІБНИКИ РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА?


СУДДІ УКРАЇНИ ЯК ЗАГРОЗА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ ЧИ ЯК ПОСІБНИКИ РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА?

Продовження історії про вилучені слідчими ДБР клістрони з систем ППО, які знаходяться на цілодобовому бойовому чергуванні.

Якщо ви думаєте, що всі вилучені ДБР клістрони були повернуті до військових частин, як про це заявила ДБР-івська пресслужба, то ви помиляєтеся.

У липні 2020 року вони повернули лише кілька штук, щоб суспільству рота закрити і притушити розголос.

Це “розкопали” наші колеги-журналісти з texty.org.ua
Через місяць після вилучення клістронів слідчими ДБР, 30 липня 2020 року, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду в складі судді-доповідача Матущака М.С., суддів Кулеші Л.М. та Бережного С.Д. відмовили начальнику військової частини ППО у спробі повернути клістрони, який аргументував вимогу тим, що “(вироби), на які був накладений арешт ухвалою слідчого судді, встановлюються на військову техніку, яка виконує бойове чергування з охорони повітряного простору та важливих стратегічних об`єктів держави. Без зазначених виробів, військова техніка не зможе виконувати свої функції“. 

А потім іменем України ще два рази відмовляли, незважаючи на аргументи військових про неприпустимість для обороноздатності країни виведення з ладу систем ППО.

Отже, розуміючи небезпеку для громадян України і шкоду, яку наносять обороноздатності країни, ці судді тричі (ТРИЧІ!!!!) відмовляли військовим повернути запчастини до техніки, яка знаходиться на цілодобовому чергуванні із захисту повітряного простору.

Разом зі слідчими ДБР ці судді (і ще двоє) свідомо, де-факто стали співучасниками спланованої (на нашу думку) диверсії з виведення систем ППО країни.

Більше того, впевнені, що ці судді усвідомлювали, що своїми діями підривають обороноздатність країни під час війни з російським агресором, відкривають для ворога повітряний простір України і тим самим ставлять під загрозу життя мільйонів наших громадян.

Дякуємо колегам журналістам-розслідувачам з видання texty.org.ua за допомогу у викритті цих суддів, які вже занесені до Чистилища.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “СУДДІ УКРАЇНИ ЯК ЗАГРОЗА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ ЧИ ЯК ПОСІБНИКИ РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА?

  1. повністю погоджуюсь, що такі судді-запроданці мають перебувати в Чистилищі, через роботу на окупанта. дивно тільки винлядає не внесення до Чистилища слідчих ДБР, які на замовлення росіян викрили схему постачання критично важливих компонентів до ППОю до речі не всі клістори повернуті на бойове чергування і не відомий їх теперішній стан. те саме з прокурором ГПУ і слідчим ДБР, які фальсифікують навіть сьогодні справу проти Порошенка. судді в чистилищі, а Тартаровсько-русняві виконавці – ні. якось це не правильно, як на мене

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.