МО відмовили у законодавчому збільшенні лімітів чисельності ЗСУ, що своєю чергою “завалило” реформу харчування


Що треба робити, якщо в тебе стоїть питання зменшення обороноздатності війська?

Окрім гальмування закупівлі та розробки нового озброєння, серед першочергових завдань має бути робота з особовим складом. Зниження престижу армії, скорочення війська, погіршення матеріального забезбечення і надто важлива деталь – незадовільна система харчування військовослужбовців.

Поставлених задач можна досягти і непрямими заборонами. Так, наприклад, відмова у збільшенні ліміту чисельності армії задля приведення її до актуального стану, прямо “валить” завершення нової реформи харчування, яку так важко вдалось запустити і майже довести до логічного кінця.

Міноборони пропонувало збільшити визначений законом ліміт чисельності армії, що був встановлений ще у 2015 році і наразі не відповідає реальній штатній чисельності та потребам військ.

Відомству відмовили. Своєю чергою це призвело до зміни й системи харчування…

Про це повідомив заступник міністра оборони Ігор Халімон під час брифінгу щодо забезпечення харчуванням військовослужбовців ЗС України, адже

саме ліміт чисельності не дозволяє набрати кухарів для 252 військових частин. Потреба складає біля 3800 посад.

Проте питання навіть не у 3800 особах.

Адже наразі взагалі стоїть питання у зменшенні штатної чисельності ЗСУ на кілька десятків тисяч.

Введення будь-якої кількості посад під час тотальної оптимізації штатів нереальне.

Одним з варіантів скорочення штатної чисельності начальник Генштабу генерал-лейтенант Сергій Корнійчук назвав скорочення артилерійських батарей з шести гармат до чотирьох, а танкових рот до 8-9 танків.

Виведене озброєння мають поставити на зберігання, а до складу їх обслуг і екіпажів призначити резервістів, яких призиватиме військкомат у разі загострення.

За інформацією екскомандувача Десантно-штурмових військ ЗСУ, Героя України, генерал-лейтенанта Михайла Забродського, окрім артилерійських і танкових підроздлів, військове керівництво розглядає скорочення декількох ескадрилій тактичної авіації.

Наразі для вирішення питання харчування Міноборони ініціювало низку варіантів розв’язання проблеми. Зокрема, законодавче збільшення чисельності складу ЗС України, можливість децентралізованої закупівлі послуг за територіальним принципом на місцях, щоб командир військової частини мав змогу звернутися за послугою із приготування їжі до суб’єкта підприємницької діяльності чи компанії, яка знаходиться в одній локації з військовою частиною.

Ці ініціативи Міністерства оборони не були підтримані. Тому діємо за наступним принципом. Ті 106 військових частин, які забезпечені особовим складом для приготування їжі, залишаються повноцінно на Каталозі. А 252 військові частини, які не мають змоги самостійно приготувати собі їжу, додатково до поставки продуктів харчування за Каталогом замовлятимуть послугу з приготування, роздачі страв та прибирання, – пояснив Ігор Халімон.

Хоча в Міноборони запевняють, що незалежно від того, чи організовує військова частина харчування самостійно, чи отримуватиме цю послугу від підприємців-аутсорсерів, усі військові частини з 1 січня 2020 року харчуватимуться за розширеним Каталогом продуктів. Проте, насправді, занепокоєння виникає не лише через Каталог.

Нова система, крім закупівлі продуктів за Каталогом, передбачала ремонт їдалень, сховищ, закупівлю нового кухонного обладання та повний контроль з боку частини за зберіганням та приготуванням їжі кухарями, яких наймала сама частина.

НОВА СИСТЕМА ХАРЧУВАННЯ У НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ “ДЕСНА”: ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ РЕФОРМИ

ОЧІЛЬНИК МІНОБОРОНИ: «РЕФОРМУ АРМІЙСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ВВАЖАЮ ОДНІЄЮ З НАЙУСПІШНІШИХ»

Проте саме останнє і стало проблемою в 2020 році, адже введення кухарів до штату частин заважало планам Генерального штабу щодо скорочення штатної чисельності ЗСУ до норми, яка була визначена законом 2015-року. Тому Міноборони вирішило й далі платити гроші за приготування їжі та зберігання продуктів кільком комерційним фірмам.

Корупційні скандали навколо торгів, великі лоти, які включали десятки військових частин у кількох областях, що в сукупності дозволяло поділити ринок між кількома обраними постачальниками послуг, слабка система контролю, як наслідок закупівля продуктів низької якості, грубі порушення умов їх зберігання, незадовільна якість приготування їжі.

Передані у розпорядження приватним фірмам фонди та обладнання належним чином не обслуговувались та приходили у занедбаний стан, плюс борги за комунальні послуги, адже підприємці намагалися мінімізувати витрати та отримати максимально можливий прибуток за умови невеликої ціни послуги на одного військового.

Варто зауважити, що ще минулого місяця Міноборони звинувачувало одного з аутсорсерів – ТОВ «Маяк-Південь», що годує військових у трьох областях, у низькій якості приготування їжі, постачання неякісних продуктів та комунальних боргах, через які об’єктам продовольчої служби військових частин загрожує відключення енергопостачання.

Нагадаємо, що реформа харчування почала буксувати у 2019 році, коли її через суд намагався загальмувати як раз один з колишніх аутсорсерів – приватна підприємиця, неодноразова учасниця продовольчих тендерів МОУ, проте 12 березня 2020 року суд такі визнав правомірність впровадження нової системи харчування у ЗС України.

ОСОБА, ЯКА БЛОКУВАЛА ПЕРЕХІД ЗСУ НА НОВУ СИСТЕМУ ХУРЧУВАННЯ, ВЖЕ У ЧИСТИЛИЩІ

Проте після перемоги в суді Міноборони саме дало задню реформі.

Так, на початку 2020 року, керівництвом Міністерства оборони та ЗСУ було несподівано прийнято рішення щодо переводу на харчування за Каталогом лише певної кількості частин. Інші ж мали і далі харчуватися з використанням аутсорсингу, що передбачає повний цикл дій суб’єкту господарювання від закупівлі продуктів до подачі готової їжі на стіл.

Після першої заяви Міноборони про зрив реформи харчування, яку тоді подали під соусом проблем через епідемію коронавіруса, волонтерка і керівниця Проєктного офісу реформ МОУ Діана Петреня, яка керувала реформою на її початку, виступила з різкою заявою на адресу вищого військового керівництва, «яке повертає старі схеми».

Згодом зміни системи трансформувалося у таку собі «гібридну систему» – у Міноборони пообіцяли продовжити переводити частини на харчування за Каталогом, але організацію харчування все ж залишили приватним аутсорсерам.

21 жовтня повернення аутсорсів закріпили вищезгаданою урядовою постановою.

Нагадаємо, як повідомляв Мyrotvorets.News раніше, на момент передачі влади у 2019 році реформа харчування в ЗСУ добігала кінця 3-річного плану щодо наближення до стандартів НАТО.

РЕФОРМА ХАРЧУВАННЯ В ЗСУ ДОБІГАЄ КІНЦЯ 3-РІЧНОГО ПЛАНУ ЩОДО НАБЛИЖЕННЯ ДО СТАНДАРТІВ НАТО

Реформа продовольчого забезпечення Збройних Сил України у цифрах станом на 2019 рік:

2017 рік — початок реформи харчування.
73 в/ч — перейшли на Каталог продуктів до кінця 2018 року.
284 в/ч — перейдуть на на нову продовольчу систему до кінця 2019-го.
3,5 млрд грн — виділено на харчування армії у 2019 році.

396 найменувань — містить Каталог продуктів (старі норми передбачали 40-45 позицій).

Джерело: Ukrainian Military Pages, Ukrainian Military Pages2, Ukrainian Military Pages3.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *