ЦУГЦВАНГ або ПАТовий результат реформи військової медицини


Загальна напружена ситуація з поширенням епідемії коронавірусу найбільше вдарила по незахищеним верствам населення. Як показала практика, українські військовослужбовці опинились серед незахищеної категорії українців.

І війна з епідемією в головах ще не закінчена, а у війську навіть із жарознижуючими засобами катастрофа. Що вже казати за специфічне лікування спричинених COVID-19 ускладнень. Про деталі знають волонтери, адже вони на передовій усіх проблем наших воїнів.

Повідомити народу про проблеми його захисників вирішила засновниця «Волонтерської сотні «Доброволя» Наталія Воронкова.

Частина 1. Загальна.
Частково коронавірусна.

Вся військова медицина на сьогодні 100% підпорядкована 2 офіцерам:
1. Командувачу медичних сил – Хоменку Ігору Петровичу (зараз у зв’язку з розслідуванням зашкварних закупівель КМС по маскам та по ШВЛ «виведений в розпорядження» Міністра оборони України)
2. Головнокомандувачу Хомчаку Руслану Борисовичу – йому безпосередньо підпорядковується Командування медичних сил.

Тепер прошу пройти за посиланням та почитати статтю.

Всі волонтери й представники громадськості, які й сьогодні активно допомагають фронту, підтвердять ці факти та ще й готові навести нові приклади катастрофи у військово-медичних силах ЗСУ. Не тільки у Старичах, а і у Житомирі й у Яворові, майже всюди схожа ситуація як описано в статті!

Окрема ланка цієї катастрофи – це медичне постачання у зону бойових дій: заявки військових медиків виконуються на 20-30%.
Тобто пара упаковок знеболюючого або жарознижувального препарату на весь батальйон – це вже норма 2020 року! А все реально необхідне бійці купують самі, або медики просять у волонтерів.

Особисто я дуже вдячна військовому, що наважився не промовчати, розповів правду!
Дзвінків, звернень з проханнями про допомогу від військових та медиків ЗСУ у мене та у інших медичних волонтерів дуже багато й за останній час тільки збільшується.

Такі ситуації чітко вказують на систематичну бездіяльність Командувача медичних сил та осіб ним призначених (про це додатково розпишу в інших частинах).

Ось до чого призвела так звана «реформа» з єдиним підпорядкуванням ГШ (у подальшому Головнокомандувачу Хомчаку) всієї медичної структури.
Всіх незгодних – звільнили.
Всі інші – мовчать – бо бояться, або впроваджують тіж «військові стандарти», що й Хоменко під керівництвом Хомчака.
До речі, вони дуже близькі друзі, про що неодноразово писав Тарас Тополя.

Ще раз зауважу – на сьогодні жоден з медиків не підпорядковується напряму Міністру оборони України!
Всі медики зажахані Хоменком та його оточенням.
І ось підсумок!

Нехтування наданням медичної допомоги хворому на коронавірус, та, відповідно, наражання інших військових на ризик захворювання, а частини на втрату боєздатності!

Мені одній здається, що ці дії можна кваліфікувати як підрив боєздатності армії в цілому?!

Вимагаємо правду, досить показухи!
#кажіть_правду
#досить_показухи

P.s. А тим часом поки військові кричать через ЗМІ, що їм не надають нормальну медичну допомогу – Командування медичних сил звітує про успішні заліки й підсумки на своїй сторінці.

Цугцванг* – це становище, коли будь-який хід гравця веде до погіршення його позиції. Цугцванг – це безпосередньо зміна результата партії з перемоги на поразку.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *