ОСОБА, ЯКА БЛОКУВАЛА ПЕРЕХІД ЗСУ НА НОВУ СИСТЕМУ ХУРЧУВАННЯ, ВЖЕ У ЧИСТИЛИЩІ


ОСОБА, ЯКА СВОЇМИ ДІЯМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ З РОСІЙСЬКИМ АГРЕСОРОМ БЛОКУВАЛА ПЕРЕХІД ЗСУ НА НОВУ СИСТЕМУ ХУРЧУВАННЯ, ВЖЕ У ЧИСТИЛИЩІ САЙТУ “МИРОТВОРЕЦЬ”

12 березня 2020 року Окружний адміністративний суд м.Києва відмовив цій особі у задоволенні позову про визнання протиправним та нечинним наказу Міноборони від 4 березня 2019 р. №90 щодо переходу військових частин ЗСУ на нову систему харчування у 2019 році.

Завдяки діям цієї особи у 2019 році було зупинено перехід ЗС України на нову систему харчування, яка суттєво поліпшувала продовольче забезпечення військовослужбовців, а також була одним з факторів впровадження в Армії стандартів НАТО.

Як нам стало відомо, ініціаторка блокування нової системи харчування в ЗСУ засідання суду з цього питання постійно ігнорувала під різними приводами. То в неї відпустки, то лікарняні, то ще щось.. Предсавники МО України майже не могли з нею зв’язатися.
Ці ознаки в її діях дозволяють зробити висновок, що блокування поліпшення системи харчування у ЗСУ вона здійснювала свідомо і навмисно.

Вважаємо, що її “подвиг” под час війни має бути відомим широкому загалу. Українське суспільство має знати своїх “героїв”, які всіма силами допомагали ворогу.

Богдан Алла Константиновна – учасниця продовольчих тендерів МОУ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *