Реформа харчування в ЗСУ добігає кінця 3-річного плану щодо наближення до стандартів НАТО


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Уже сьогодні більшість українських військовослужбовців мають змогу харчуватися повноцінно та різноманітно, зокрема на території проведення ООС.

Нова система харчування на передовій ООС

Уже сьогодні більшість українських військовослужбовців мають змогу харчуватися повноцінно та різноманітно, зокрема на території проведення ООС. Прес-служба Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation показала, як впроваджується #НоваСистемаХарчування на передових позиціях, де наші захисники протистоять російському агресору.А ми нагадаємо, що цього року реформа харчування в ЗСУ добігає кінця трирічного плану Міноборони щодо наближення до стандартів НАТО. 🔗Реформа продовольчого забезпечення Збройних Сил України у цифрах:2017 рік — початок реформи харчування.73 в/ч — перейшли на Каталог продуктів до кінця 2018 року.284 в/ч — перейдуть на на нову продовольчу систему до кінця 2019-го.3,5 млрд грн — виділено на харчування армії цього року.396 найменувань — містить Каталог продуктів (старі норми передбачали 40-45 позицій).3000-6000 Ккал — добова норма харчування за Каталогом.69-78 грн — середня добова вартість харчування за новою системою (до реформи – понад 80 грн).Норма №15 — добовий польовий набір продуктів (посилений).7 раціонів нового сухпайка.4 перші страви.9 других страв.✔️ Військові частини з новим харчуванням відмовились від послуг компаній-аутсорсерів, які до цього доставляли продукти та готували з них страви.✔️ Скасовані норми споживання (грами) продуктів харчування (згідно з Постановою КМУ №426). Єдине обмеження — це калорійність, вартість та наявність обов'язкових страв у меню. ✔️ Страви готують військові кухарі, які у разі необхідності передислокування підрозділу пересуваються разом із ними.✔️ Начальник продовольчої служби може замовляти будь-які позиції з Каталогу продуктів на визначену суму.Однак нова система харчування передбачає не лише збільшення асортименту продуктів на складі та різноманітність меню, а й комплекс змін та заходів. Про це ми писали раніше: bit.ly/2VvnAW7.#НоваАрмія #РеформиЗСУ #ООС

Posted by Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ on Friday, May 17, 2019

У Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ нагадують, що цього року реформа харчування в ЗСУ добігає кінця трирічного плану Міноборони щодо наближення до стандартів НАТО.

Реформа продовольчого забезпечення Збройних Сил України у цифрах:

2017 рік — початок реформи харчування.
73 в/ч — перейшли на Каталог продуктів до кінця 2018 року.
284 в/ч — перейдуть на на нову продовольчу систему до кінця 2019-го.
3,5 млрд грн — виділено на харчування армії цього року.

396 найменувань — містить Каталог продуктів (старі норми передбачали 40-45 позицій).
3000-6000 Ккал — добова норма харчування за Каталогом.
69-78 грн — середня добова вартість харчування за новою системою (до реформи – понад 80 грн).

Норма №15 — добовий польовий набір продуктів (посилений).
7 раціонів нового сухпайка.
4 перші страви.
9 других страв.

✔️ Військові частини з новим харчуванням відмовились від послуг компаній-аутсорсерів, які до цього доставляли продукти та готували з них страви.

✔️ Скасовані норми споживання (грами) продуктів харчування (згідно з Постановою КМУ №426). Єдине обмеження — це калорійність, вартість та наявність обов’язкових страв у меню.

✔️ Страви готують військові кухарі, які у разі необхідності передислокування підрозділу пересуваються разом із ними.

✔️ Начальник продовольчої служби може замовляти будь-які позиції з Каталогу продуктів на визначену суму.

Однак нова система харчування передбачає не лише збільшення асортименту продуктів на складі та різноманітність меню, а й комплекс змін та заходів.

Основне завдання Головного управління, на 2019 рік – перевести решту, а це 285 військових частин, на нову систему продовольчого забезпечення за каталогом продуктів харчування.

З новою системою приходить і нове програмне забезпечення, яке дозволяє розраховувати, складати та відображати усі основні елементи продовольчого забезпечення частини.

Розпочато курси з підготовки начальників продовольчих служб з програмним забезпеченням електронної системи управління.

Для усіх офіцерів проводиться експрес курс з правилами роботи з електронною системою управління процесами продовольчої служби.

До кінця місяця потрібно провести заняття для всього особового складу продовольчого забезпечення у частинах, та перевести військові частини, відповідно до графіку переходу, на нову систему харчування за Каталогом продуктів харчування.
Працюємо, реформуємо та робимо службу в Збройних Силах України тільки кращою!

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Реформа харчування в ЗСУ добігає кінця 3-річного плану щодо наближення до стандартів НАТО

  1. В деяких їдальнях повернулись до старої системи. Смажена риба та рідке пюре і так далі. Наприклад, Київське ВІТІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *