Нова система харчування у навчальному центрі “Десна”: Відмінні результати реформи


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Минуло 9 місяців після переходу 169-го навчального центру “Десна” на #НоваСистемаХарчування за Каталогом.

Про успіхи реформи розповідають у прес-службі Навчального центру “Десна“.

  • Перед запуском та упродовж функціонування системи їдальні були повністю відреставровані, встановлене нове обладнання для приготування їжі, зберігання та підготовки продуктів.
  • Харчуванням особового складу нині опікуються військові кухарі, замість цивільних фірм, як було раніше.
  • Одна з головних інновацій Каталогу – розширення переліку продуктів та страв і підвищення добової кількості калорій – від 3500 до 6000.

Тепер на столах військовослужбовців з’явилися різноманітні страви не гірші, ніж у ресторанах. Щоденне меню складає начальник продовольчої служби 169 навчального центру – майор Андрій Чертов.

Раніше було 36 найменувань продуктів, зараз – більше 400. Все придумую сам, допомагає Google. Шукаю страви різних країн світу, підбираю потрібні продукти і трішки перероблюю на український лад, – розповідає про систему начальник продслужби.

Триразове харчування на одного бійця становить 84 гривні. Звичайно намагаємося економити в звичайні дні, без збитків для раціону, аби пізніше закупити кращі продукти. Наприклад, на Новий рік хлопці їли горбушу. Пошукайте якусь частину, в якій дають червону рибу! Так скоро і на чорну ікру перейдемо, – із гордістю говорить майор Чертов.

Зараз одна їдальня обслуговує 2,5 тисяч людей, інші – 1,5 тисячі. За день загалом годують 4 тисячі військовослужбовців. Через це збільшилась і кількість працівників.

Нині кухарі орієнтуються на потреби та побажання особового складу. Для тих, кому необхідна дієта – готують курячий бульйон і відварне м’ясо.

Якщо ви раніше бували в наших їдальнях, за старої системи, то розумієте, що це – небо і земля. Тепер є страви на вибір, також з’явилося різноманіття фруктів, риби, зранку хлопці можуть випити кави, а в обід чи на вечерю – сік. Йогурти, ананаси теж даються по меню, – підкреслює Андрій Чертов.

Загальне враження від їдальні вражаюче: у залі та на кухні – чистота, усі працюють швидко й злагоджено, грає весела музика або транслюються військові ролики, сюжети, фільми. Бійці ж, у свою чергу, задоволені, говорять, що годують смачно, майже як вдома.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *