Чи будуть встановлені причини масової загибелі моряків під час пожежі на LPG-танкерах Candy і Maestro?


Російські ЗМІ звично маніпулюють та об’являють США винними в загибелі в Чорному морі танкерів Maestro і Candy.

Світлина від Катерини Яресько.

Цитуємо:


По утверждению двух источников агентства в нефтегазовой отрасти, руководство газового терминала «Мактрен-Нафта» в порту Темрюк запретило кораблю Maestro под флагом Танзании подойти к причалу. Вследствие этого экипажи кораблей были вынуждены пойти на рискованную операцию по прямой перекачке топлива с судна на судно вне порта при неблагоприятных метеоусловиях, что, вероятно, и привело к взрыву и пожару.

Чому це маніпуляція?

  1. Санкційний список OFAC, в якому знаходяться 3 танкери, які здійснювали поставки LPG в Сирію, оприлюднено 20.11.2018.

Однак, ці порушники знаходились в санкційному списку і раніше, ми розкривали цей аспект в матеріалі по порушникам під танзанійським прапором.

Маестро тут фігурує під старим ім’ям GREEN LIGHT, яке йому змінили ще в 2015 році.

https://myrotvorets.news/wp-content/uploads/2018/01/OFAC-Maestro.jpg

Все це не заважало танкеру Maestro (IMO: 8810700) відвідувати порт Темрюк для завантаження LPG для доставки на Близький Схід. На скріншоті з бази судозаходів в порти держави-агресора ми бачимо 3 судозаходи в Темрюк у липні, жовтні та грудні 2018 року. Останній відбувся вже після публікації нового списку OFAC, який тільки підтвердив існуючі санкції щодо порушника.

Другий аргумент, який розвінчує примітивну маніпуляцію російських пропагандистів, це допуск 18-20 січня 2019 в порт Темрюк танкера Candy (ex-name Venice, IMO: 9005479), який також перебуває у згаданому списку.

Серед імовірних причин, через які Maestro не пішов завантажуватись в порт, а займався цим на рейді, слід назвати можливі технічні порушення, за якими дійсно міг бути заборонений судозахід, тоді до чого тут OFAC? Ще більш реалістичною причиною є приховані схеми нелегального бізнесу, чим власно і займались організатори газового експресу на Сирію. Банально вигідно було провести це смертельне перевантаження на рейді, тим більше, вони це робили і раніше, що встановлено в нашому розслідуванні:

Не очікуємо об’єктивного слідства від окупаційної влади, винні у факті масової загибелі моряків можуть уникнути покарання. Нагадуємо, що декого з організаторів нелегальних газових схем названо в матеріалі Центру Миротворець:

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Чи будуть встановлені причини масової загибелі моряків під час пожежі на LPG-танкерах Candy і Maestro?

  1. Сповіщення: Российских пропагандистов поймали на обмане о причине ЧП у Керченского пролива — УКРОП

  2. Сповіщення: Кремлівських пропаганд*нів зловили на черговій брехні | Гребля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *