Триває постачання ільменіту з турецького порту Амбарли в окупований Крим


Всупереч прийнятим турецькою владою рішенням, продовжуються регулярні рейси з концентратом ільменіту для потреб санкційного підприємства “Кримський Титан” з стамбульського порту Амбарли в закритий кримський порт Камиш-Бурун.

Ми бачимо як на зустрічних курсах йдуть судна Нефтерудовоз-50М (IMO: 8726155, MMSI: 273344800, Call Sign: UFLY, Flag: Russia [RU]) і судно Кама (IMO: 8860822, MMSI: 273431840, Call Sign: UIPW, Flag: Russia [RU]).

Судно Нефтерудовоз-50М йде з окупованого Криму, після доставки приблизно 3000 тон концентрату ільменіту в закритий порт Камиш-Бурун. За зафіксованими точками проходу Босфору та графіком осадки ми бачимо, що завантаження відбувалось в Туреччині в період 2-3 червня, а розвантаження в окупованому Криму 6-7 червня.

Судно Кама вдень 5 червня пройшло Босфор і направилось в порт Амбарли на завантаження.

Після прийняття в трюми ільменітової руди для доставки її в закритий кримський порт судно-порушник Кама 06.06.2019 покинуло порт Амбарли і направилось в Чорне море.

Ільменітовий експрес з постачання сировини для потреб санкційного підприємства “Кримський Титан” не припиняє своєї злочинної діяльності. На жаль, порушення суверенітету України відбувається за участю Туреччини, через порт якої здійснюються незаконні рейси.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *