Сучасна бетонка: На Полтавщині відкрили 12 кілометрів нової бетонної дороги


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

У Полтавській області відкрили для руху ділянку проятженностю 12 кілометрів нової бетонної автодороги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС,

“Ми запустили рух по 12 км новоствореної бетонки Н-31 Дніпро-Решетилівка в Кобеляцькому районі. Транспорт рухається по правій стороні. По лівій стороні почнемо будівельні роботи”, – повідомили в дорожній службі.

Раніше ми повідомляли:

При цьому в прес-службі Полтавського автодору уточнили, що вантажівки їздили й раніше, але за старою асфальтобетонною дорогою.

“На окремих ділянках і зараз для них є обмеження, яке забороняє проїзд автомобілів з вагою, що перевищує 10 тонн. Але за фактом їздять і 60-тонні машини. Обмеження будуть зняті після завершення будівництва” бетонки”, – розповіли в прес-службі.

Наразі роботи тривають.

На автомобільній дорозі Н-31 #Дніпро_Решетилівка ми продовжуємо будівництво бетонки!

В с.Трояни Кобеляцького району підрядна організація проводить влаштування основного бетону товщиною 26 см та зведення шляхопроводу для проїзду місцевого транспорту. На ньому вже змонтовані балки, триває влаштування армуючої сітки.

Після цього розпочнемо заливання бетонної монтолітної плити для подальшого улкдання шарів бетону. Роботи виконуються по правому проїзду, – повідомляється на сторінці у Facebook  Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *