Автодорога Дніпро-Решетилівка – єдина в Україні, де будується сучасна бетонка


Автомобільна дорога Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – одна з найжвавіших в області. Щодоби нею курсує до 10 тисяч транспортних засобів. Побудована була у 60-х роках минулого століття. За цей час жодного разу масштабно не ремонтувалася, – передає Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

За три роки тут має з’явитися майже 80 км бетонної дороги. Перші кілометри вже активно будуються. За словами фахівців цементобетон має значні переваги перед звичним асфальтобетоном.

  • Цементобетон значно довговічніший та дешевший в обслуговуванні, чим асфальтобетон. Строк служби цементобетонного покриття становить 18 років, а строк служби асфальтобетонного покриття – 12 років, – пояснює начальник лабораторії підрядної організації Денис Легейда.

Протягом останніх днів на одній з ділянок проводиться укладання останнього шару дорожнього покриття. Фахівці його називають важкий бетон. Його товщина  26 см. На повздовжніх і поперечних швах на глибині 13 см укладаються армувальні елементи – закладні штирі. Вони не дають бетонним плитам зсуватися після нарізки швів, – уточнюють у прес-службі.

До цього  був укладений шар грунтоцементу товщиною 30 см та пісний бетон товщиною 18 см. Разом з грунтом товщина нової бетонної дороги буде близько 1 метра 40 см.

Усі матеріали видобуваються в Україні. А будують за кошти державного інвестиційного проекту.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *