На сьогодні ЗСУ оновили близько половини парку санітарних авто


Станом на середину 2019 року майже половину автотранспорту медичних рот і мобільних госпіталів складають санітарні автомобілі Богдан-2251 та американські позашляховики Humvee («Хамві»).

Нагадаємо: Розробники санітарного автомобіля “Богдан 2251” врахували побажання основного експлуатанта своєї техніки та внесли доопрацювання як у конструкцію машини, так і у її системи.


Про це проінформував начальник Головного військово-медичного управління МО України – начальник медичної служби ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко, повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

До кінця року Збройні Сили України отримають ще понад 180 санітарних авто.

Нагадаємо, що у квітні, до Одеси зі США кораблем було доставлено 15 санітарних позашляховиків HMMWV на додачу до 45 поставлених раніше. Таким чином США протягом 2016-2019 років поставили 60 машин медичної допомоги вартістю 355 000 доларів кожна.

У квітні 2019 року чергова партія військової техніки для Збройних сил України надійшла в Одеський порт. 175 тонн озброєння, в т.ч. 35 військових позашляховиків HMMWV, зі Сполучених Штатів доставив автомобілевоз Sea Amazon під прапором Мальти.

Водночас, Черкаський автоскладальний завод №2 компанії «Богдан Моторс» за 2017-2019 роки випустив понад дві сотні санітарних автомобілів Богдан-2251.

Нагадаємо, що кілька місяців експлуатації автомобілів Богдан 2351 показали, що це універсальна та дуже зручна машина для умов виконання завдань в рамках Операції Об’єднаних сил.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *