ЗАВДЯКИ ПОСТАВКАМ НОВИХ САНІТАРНИХ АВТОМОБІЛІВ, ПОКАЗНИК УКОМПЛЕКТОВАНОСТІ МЕДИЧНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПОКРАЩЕНО НА 21% – МО УКРАЇНИ


Старший офіцер ГВМУ майор Володимир Осіпов прокоментував стан забезпечення медичних підрозділів засобами медичної евакуації, медичним майном та медичною технікою, – інформує прес-служба корпорації «Богдан».
«Протягом перших років бойових дій на Сході України санітарно-евакуаційна техніка надходила у військо переважно за рахунок чергових хвиль часткових мобілізацій транспортних засобів з підприємств та гуманітарної допомоги. У 2015–2016 роках було поставлено до Збройних Сил медичну техніку типу «САКСОН», БММ-4С, BURTEK, що значно підвищило наші потужності та відсоток укомплектованості» – зазначив В.Осипов.
Старший офіцер ГВМУ також уточнив, що 2017 року закуплено близько 100 одиниць санітарних автомобілів «Богдан-2251». Загалом це збільшило вказаний показник укомплектованості санітарно-евакуаційною технікою з 55 до 76%. До кінця поточного року планується доукомплектувати санітарні роти та підрозділи ЗСУ ще великою партією автомобілів. Разом з тим, ситуацію з укомплектованістю технікою покращує і дообладнання базових зразків ОВТ.
Нагадаємо, що кілька місяців експлуатації автомобілів Богдан 2351 показали, що це універсальна та дуже зручна машина для умов виконання завдань в рамках Операції Об’єднаних сил.
Універсальний автомобіль, який рівно придатний і для доставки особового складу, і невеликих вантажів, і боєкомплекту, і транспортування засобів вогневого ураження швидко завоював популярність у частинах та підрозділах ООС.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *