ТРОХИ ВІДКРИЮ ЗАВІСУ ДЛЯ ТИХ, В КОГО Є МОЗОК


Ми порадилися і вирішили трішечки відкрити завісу про пропагандистське шоу російського агресора під назвою “НАДА ПАГАВАРИТЬ”.

Для будь-якої нормальної людини абсолютно беззаперечним фактом є те, що всі т.з. ЗМІ в РФ є інформаційною зброєю не тільки проти України, а й всього цивілізованого світу. Вони всі абсолютно залежні від кремля. Всі вони виконують бойову задачу поставлену кремлем. Крапка.

Саме це є основним постулатом, яким керується Центр “Миротворець”, організовуючи протидію російській агресії.

Ну а тепер про телеміст.

Задовго до анонсу головного пропагандона російського агресора Д.Кісельова про те, що планується телеміст “треба поговорити”, у Центрі “Миротворець” відповідними каналами від надійного джерела отримали з того боку коротке повідомлення:

“Вам готовят очередной завтрак. Ищут поваров с хорошим резюме. 🙂 “

Так розпочалося наше спостереження за перебігом підготовки російських пропагандонов до чергової інформаційно-пропагандистської спецоперації проти України під назвою “НАДА ПАГАВАРІТЬ”. Згодом може і розкажемо навіть в дрібних подробицях.

От і врешті-решт пагаварілі. Чим все закінчилося, всі бачили і чули. Приготовлені страви, як кажуть у нас в Одесі, виявилися не першої свіжості, а кулінари та їх помічники аферистами та пройдохами.

Як наслідок: Всі учасники цього дійства занесені у Чистилище, дві доби на росії говорили по всіх телеканалах, в соцмережах і т.з. ЗМІ про Миротворець.

Москалі, та від’явіться вже від нас так, щоб ми вас бачили на одній нозі, а ви нас – одним оком!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *