Поки Чорновол палить рашистські танки, в тилу смикають (щоб не сказати “дрочать”) замовну справу часів Майдану


24 лютого 2022 року велика війна застала Україну зненацька, як зима власників авто з літніми шинами. Всі знали, всі чули, всі задавались питанням, але заколихані владою, готувались до шашликів.

Всі? Ні, не всі. Знайшлись і ті, хто готувався до приходу російських фашистів не на словах, а на ділі. Серед них була і Тетяна Чорновол, яка разом з Сергієм Пашинським рятувала від знищення новітню українську зброю (ПТРК “Стугна”, першу і єдину далекобійну гаубицю з натівським калібром “Богдану,  ракети “Корсара”, “Вільхи” та “Нептуна”).

Коли російський агресор підійшов до Києва, Тетяна просто вийшла на околиці і стала його захищати. Знову ж таки тому, що Тетяна, колишній нардеп і журналіст, заздалегідь, за кілька днів до повномасштабного вторгнення рашистів пройшла курс підготовки оператора ракетного комплексу «Стугна».

І в той час, коли Тетяна підпалює ворожі танки в передмісті Києва та інших містах України, куди проривається російський агресор, в тилу смикають (щоб не сказати “дрочать”) справу часів Майдану про офіс Партії Регіонів і “шите” звинувачення про вбивство. Надсилають повістки воїну, яка в ці хвилини захищає Україну, і погрожують в разі неявки засудити її без її присутності.

Судді за наші податки, прикриваючись іменем України, яка веде визвольну війну за свободу і право на гідне життя без продажних суддів, чинять беззаконня.

📍Вам показати скільки ваших суддів, адвокатів – колег по цеху перебігли гублячи тапки на бік ворога?

📍Вам нагадати, як ваші колеги обеззброювали Україну готуючи її до нападу російського агресора?

Напередодні Дня зенітно-ракетних військ 1 липня 2020 року деякими слідчими ДБР було завдано нищівного удару по системі ППО України – у кількох зенітних ракетних бригадах ЗСУ, під Києвом та біля Криму. В результаті дій слідчих ДБР були “засвічені” номери електронних пристроїв, що дозволило ФСБ російського агресора досить швидко вирахувати та заарештувати задіяну у постачанні клістронів в Україну агентурну мережу наших спецслужб. Канал отримання клістронів для наших систем ППО був знищений діями ДБР.

🛑Досі ніхто не відповів.

У липні 2021 року за сфальсифікованими ДБР звинуваченнями, за домовленістю з деякими суддями, за  ґрати були кинуті керівники підприємства, що виробляє бойові військові катери проєкту “Кентавр”, а також кілька офіцерів Міністерства оборони України.

🛑Досі ніхто не відповів.

Останній приклад суддівського беззаконня – це суддя Клімашевська, яка покриває зрадника, котрий здавав списки українських патріотів окупантам, прирікши їх на катування до смерті.

А ще раніше ДБР порушило кримінальну справу за фактом контрнаступу і звільнення у 2014 році Слов’янська, Бахмута, Сіверодонецька і Лисичанська. Порушена справа по заяві зрадника, кремлівського попихача Портнова. До речі, як там справи з притягненням до відповідальності російського агента “Казбека”?

СЛУГА КРЕМЛЯ, АГЕНТ КАЗБЕК-ПОРТНОВ 

Сороміцькі справи проти Марусі Звіробій та Софії Федини.

Безпринципна і ганебна справа Фортуни. Надія на те, що слідчі Національної поліції та експертка, за результатами фальсифікацій яких Вікторія Котеленець була кинута за грати, згодом будуть жорстко покарані, помирає?

Неймовірного зухвальства сфабрикована справа проти генерала Марченка і знищення бронежилетів, яких зовсім не виявилось у нас 24 лютого 2022 року. Хтось поніс покарання?

ЗАГРОЗА НАЦБЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ РОСІЙСЬКИЙ АГРЕСОР

Однією з головних помилок українців в минулому стала відсутність покарання для тих, хто організовував та впроваджував репресії проти громадян. Не покарано жодного з організаторів та виконавців Голодомору, роками отримували персональні пенсії та почесті кати НКВС та КДБ, які переслідували людей за наклепами.

Після здобуття незалежності в 1991 році репресії не припинилися – правоохоронні органи та суди неодноразово використовувались для переслідування.

Здавалося б, що після Революції Гідності у 2014 році та з початком російської агресії ситуація в правоохоронній системі України мала б змінитися, мало б відбутися самоочищення від бруду та покидьків, поняття “шити справи білими нитками” мало б зникнути.

Але час показав, що все далеко не так.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2021 року Центр “Миротворець” відкрив новий напрямок діяльності, націлений на допомогу  правоохоронним органам та судовій гілці влади України на шляху до очищення та зцілення.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *