Березень 2021 року. Стратегія воєнної безпеки України забороняла ракетний паритет з противником


‼️Давайте вчитись на власних помилках.
Інакше українці ніколи не припинять нищити власну націю.

Коли переважає охлос над демосом, тоді Україна стікає кров’ю. І чомусь, трясця, це відбувається з дивною регулярністю.

Стратегія воєнної безпеки України. Березень 2021 року.

Цитата:
“Всеохоплююча оборона України не має на меті досягнення воєнного паритету з Російською Федерацією, що призвело б до надмірної мілітаризації держави та відповідно виснаження національної економіки.”

Цьому передувало вперте зациклення на розведенні військ, жагуче бажання “просто перестати стріляти”, попри всі застереження “бувалих”, а також відсутність стратегічного мислення за браком часу, зі слів Зеленського.

Водночас перші 5 кривавих років війни пройшли в активному нарощуванні воєнного потенціалу ВЛАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО озброєння і досягнення ракетного паритету з противником.

“З 2014 року державний концерн прагнув не допустити переваги в засобах ракетного озброєння ближнього бою з боку «противника»”, – директор дивізіону високоточних озброєнь і боєприпасів ДК «Укроборонпром» Андрій Артюшенко.

Він також зазначив, що «противник» України не може претендувати на якусь перевагу при вирішенні бойових завдань безпосередньо в зоні зіткнення.

«Наша продукція – це знамениті комплекси (протитанкові ракетні комплекси, – ред.) Корсар, Скіф, Стугна. Це, я вважаю, досягнення світового значення», – повідомив Артюшенко.

Окрім того, в «Укроборонпромі» анонсували створення українського комплексу крилатих ракет і артилерійського керованого боєприпасу з головкою лазерного наведення.

«Сьогодні «оборонпром» забезпечив те, що ми стали конкурентоспроможними, а найголовніше – ми ефективно забезпечуємо збройні сили тією зброєю, що дозволяє нам десь частково навіть домінувати в питаннях ефективного ураження противника», – підкреслив Артюшенко.

Далі ще кілька мазків до картини, яка передувала кривавій бійні під час російсько-білоруської агресії.

Україна завжди славилась мізками, це видатні українські розробники і конструктори. Але в України завжди не вистачало політичної волі через засилля російської агентури у всі сфери діяльності держави.

Проте 2014 рік усе змінив.

Саме ракетне озброєння України нанесло російському агресору непоправних суттєвих втрат у 2014 році.
Сергій Пашинський та Олександр Турчинов були тими державними діячами, які розуміли важливість відновлення ракетного потенціалу України і робили все можливе для того, щоб створити ракетний щит України в найкоротші терміни.

Українські науковці, конструктори та виробничники довели, що здатні в стислі терміни створювати сучасне ефективне озброєння.

КБ «Луч», «Артем», «Візар», «Мотор-Січ», «Оризон-Навігація», «УкрІннМаш», «Радіонікс», «Машгідропривод», та інших, що забезпечили виконання ракетної програми.

Доповнення
*База
*Україна має виробляти власну зброю, а не лише клянчити “зі всіх сторін”.

За словами Турчинова, з перших днів війни була зроблена ставка на відновлення ракетного щита нашої держави.

За його словами, в 2014 році, “відроджуючи ОПК, ми повинні були спиратися тільки на свої сили, тому що, коли нашій державі було неймовірно важко, наші партнери не дали нам жодного набою, пояснюючи це тим, що вони не хочуть дратувати Росію”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *