РАКЕТНЕ ОЗБРОЄННЯ – ЦЕ ЩИТ УКРАЇНИ СПІВСТАВНИЙ З ЯДЕРНОЮ ЗБРОЄЮ


Саме ракетне озброєння України нанесло російському агресору непоправних суттевих втрат у 2014 році та примусило його пригальмувати.
Сергій Пашинський та Олександр Турчинов були тими державними діячами, які розуміли важливість відновлення ракетного потенціалу України і робили все можливе для того, щоб створити ракетний щит України в найкоротші терміни.

Саме тому, після захоплення влади в Україні абсолютно некомпетентними у державотворенні особами, ворог задіяв всю свою агентуру і інформіційно-психологічні засоби впливу, завдяки яким з комлексної програми відновлення ракетного потенціалу країни був “вибитий” Сергій Пашинський, який разом з Олександром Турчиновим п’ять років ефективно відновлювали цей напрямок оборонно-промислового комплексу.

За п’ять років були створені унікальні розробки ракетної зброї, здатні ефективно захищати нашу країну, тому згортати ракетну програму – безвідповідально.

Ми не тільки відновили державний оборонний сектор, ми створили умови для розвитку потужного приватного сектору оборонної промисловості, який сьогодні вже реально конкурує з державними підприємствами.

Про це сказав Олександр Турчинов, який упродовж п’яти років відповідав за розвиток національної ракетної програми, передає Цензор.НЕТ.

За словами Турчинова, з перших днів війни була зроблена ставка на відновлення ракетного щита нашої держави.

За його словами, в 2014 році, “відроджуючи ОПК, ми повинні були спиратися тільки на свої сили, тому що, коли нашій державі було неймовірно важко, наші партнери не дали нам жодного набою, пояснюючи це тим, що вони не хочуть дратувати Росію”.

“У цьому напрямку було дуже багато напрацьовано, починаючи від не гірших, ніж у наших партнерів протитанкових ракет, і закінчуючи крилатими ракетами, які здатні знищувати кораблі супротивника в місцях їхнього базування”, – сказав він, додавши, що, наприклад, нові українські ПТРК “здатні на великій відстані вражати ціль, пропалюючи метрову танкову броню”.

Ракети “Вільха”, а зараз вже завершується робота над ракетним комплексом “Вільха-М“, значно кращі за російські аналоги. На відміну від “Смерча” наші ракети керовані, що дозволяє значно підвищити точність ураження. В одному пострілі 12 ракет і кожна з них може вражати свою ціль”, – підкреслив Турчинов, додавши, що на заході ніхто не вірить, що за такий короткий термін і так дешево ми реалізували подібні програми.

Окрім того, говорячи про реформування оборонного сектору України, Олександр Турчинов наголосив, що для того, щоб боротися з корупцією в оборонній сфері, була створена ціла система контролю, прийняття та виконання державного оборонного замовлення, адже тут від “кожної не заощадженої гривні залежить життя людей та безпека країни”.

“Спочатку – силові міністерства формують свої пропозиції щодо державних закупівель за державним оборонним замовленням, потім апарат РНБОУ аналізує, перевіряє їх. Після цього їх узагальнює Міністерство економіки, перевіряючи разом з Мінфіном, щоб визначити ефективність використання ресурсів та можливості державного бюджету. І тільки після цих перевірок ДОЗ виноситься для затвердження на засідання РНБОУ. Нами був запроваджений ще один запобіжник – парламентський контроль (схвалення комітетом ВРУ, що опікується безпекою і обороною). В наші часи в комітеті були представники всіх фракцій, які прискіпливо перевіряли, з’ясовували та аналізували всі ці пропозиції, відсікаючи потенційні корупційні ризики. І тільки після цього ДОЗ остаточно схвалювався Кабміном“, – пояснив він.

На думку Турчинова, сьогодні, коли всі гілки влади контролює одна політична сила, “всі ці рівні контролю можуть не спрацювати”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *