Потрібна допомога у встановленні худобини


Чи можемо ми дозволити п’яному бидлу ображати нашого бойового побратима? Чи може народ не стати на бік свого Захисника, коли перед бойовим офіцером, який має великий авторитет серед військових і серед людей, якась вгашена потвора настовбурчує свій облізлий пушок?

Просимо допомогти вставити особу цієї худобини.

Заводити моду на образу людини у формі ми не дозволимо. Людина у формі – це ваш захисник. І скільки б алкоголю не було в крові – пам’ятайте про це.

Хто цей офіцер поліції, який з гідністю відповів на усі образи?

Олександр Нетребко

В минулому заступник командира 1-го батальйону 79-Ї бригади. Людина пройшла десятки бойових зіткнень і запеклих боїв, а ще вів за собою людей: бійців…українців, які воювали проти ворога нашої держави.
Отримав два бойових поранення.
Був нагороджений орденами Богдана Хмельницького 3-го та 2-го ступенів, орденом «За мужність» 3-го ступеню.
І, закінчивши військову кар’єру, не покинув служіння народу України – продовжив службу в патрульній поліції.

Posted by Олексій Білошицький on Friday, February 21, 2020

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Потрібна допомога у встановленні худобини

  1. Герасименко Костянтин Анатолійович, 31.01.1982 р.н. зареєстрований за адресою: Полтавська область, смт. Нові Санжари , вул. Незалежності 84. Фактично мешкає за адресою: Нові Санжари, вул. Панфілова, 8. За оперативною інформацією проживає з дружиною Людмилою, яка є домогосподаркою, та двома дітьми. По оперативній інформації в зоні АТО не воював, а лише поїхав на навчання, звідки за зловживання алкоголем був відрахований. На даний момент заробляє на життя підробітками на будівництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *